Televizor TCL 55P635, 139 cm (55'')
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor TCL 55P635 lahko z ločljivostjo 4K Ultra HD (3840 x 2160 slikovnih pik) poskrbi za izjemno detajliran prikaz. Tako boste lahko pozabili na zabrisano sliko, ki kvari izkušnjo gledanja, in se popolnoma potopili v podobe na zaslonu.
Gre za 55-palčni pametni televizor (smart TV), ki omogoča dostop do Netflixa, YouTuba in številnih drugih aplikacij (nameščen je operacijski sistem Android). Tako vam zanimivih vsebin ne bo treba iskati predolgo.
Dodatne prednosti:
- tehnologiji Dolby Audio in Dolby AC4, ki zagotavljata zelo kakovosten zvok;
- podpora za HDR10 in HLG;
- funkcija Chromecast, ki omogoča zrcaljenje zaslona pametnih naprav (npr. za prikaz fotografij na večjem zaslonu);
- podpora za povezavo Bluetooth, da boste lahko hitro in enostavno povezali brezžične slušalke itn.;
- 3 x HDMI (eARC) in
- kompatibilnost z nosilci VESA 200 mm x 200 mm, kar omogoča stensko montažo.
TCL P63 serija televizorjev z 4K HDR, Dolby Vision, HDR10 in 60 Hz Motion Clarity poskrbi za podrobno in jasno kvaliteto slike. S podporo Game Master funkcije in najnovejšimi formati HDR Dolby Vision in Dolby Atmos je najboljša izbira za uživanje v vseh HDR filmih, športu in igrah. Ponaša se tudi z najnaprednejšim sistemom Smart TV: Google TV, ki omogoča enostaven dostop do vsebin, ki jih imate radi, zahvaljujoč integriranemu prostoročnemu glasovnemu upravljanju.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV | Android |
| Smart TV dodatno | GoogleTV, Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | / |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 2300 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | DLED |
| Kakovost slike | Dynamic contrast: Mega, IPQ 2.0 Engine, UHD Machine Learning AI SR, Dynamic color |
| Sistem zvočnikov | 2 x 10 W |
| Zvok | Dolby Audio, Dolby AC4 |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wi-Fi (ac/n/g 2.4/5Ghz MIMO, Bluetooth, DLNA, Chromecast |
| Priključki | USB, 3 x HDMI (eARC), digital avdio out (optični), analogni za slušalke |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik |
| Teža | 9,8 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1226 / 765 / 267 mm |
| Mere brez stojala | 1226 / 715 / 8-55-81 mm |
| Energetski razred | E |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | / |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
TCL Operations Polska Sp. z o.o.
A. Mickiewicza 96-300 PL
zyeee@tcl.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
