Več podobnih: Daljnogledi, teleskopi in mikroskopi Celestron
Več podobnih: Daljnogledi, teleskopi in mikroskopi Celestron
CELESTRON ASTROMASTER 114EQ TELESKOP
186,39 €
Cena brez DDV: 152,78 €
12 x 18,27 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Astromaster so primerni za opazovanje tako zemeljskih kot nebesnih objektov. Z njimi lahko jasno opazujemo luno in planete, recimo Jupitrove lune in obroč Saturna.
Tehnične podrobnosti
| Masa: | 7,71 kg |
| <b>Garancija:</b> | 12 mesecev |
| Proizvajalec | Celestron |
| Vrsta | teleskop |
| Odprtina | 114 mm |
| Goriščna razdalja | 1000 mm |
| Povečava s priloženim okularjem | 20mm - 50x povečava in 10mm - 100x povečava |
| Največja uporabna povečava | 269 x |
| Ločljivost | / |
| Dolžina cevi | / |
| Montaža | CG-2 Ekvatorialna |
| Vidno polje | Angularno: 1° ; Linearno: 16.15m |
| Podnožje | Ekvatorialno CG-2, aluminij |
| Računalniško nastavljanje | ne |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.