Več podobnih: Monitorji Samsung
Več podobnih: Monitorji Samsung
Monitor Samsung P2770HD TV 69 cm LCD
388,09 €
Cena brez DDV: 318,11 €
36 x 13,42 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| diagonala zaslona: | 69 cm |
| Optimalna ločljivost: | 1920x1080 pri 60 Hz |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Kontrast: | 50000:1 (dinamični) |
| Svetilnost: | 300 cd/m2 |
| Vidni kot (H/V): | 170°/160° (CR>10) |
| Priklop: | D-sub, DVI-D, HDMI, Komponentni, Kompozitni, DTV Tuner, Optični izhod, Audio izhod, slušalke |
| Vgrajeni zvočniki: | 3Wx2 CH (Dolby Digital, SRS trusurround HD) |
| Poraba energije: | do 56W med delovanjem, do 2W v mirovanju |
| Barva: | črna |
| Masa: | 8.2 kg kg |
| Dimenzije: | 315 x 490 x 239 mm (s podstavkom) |
| <b>Garancija:</b> | 36 mesecev |
| Dodatno: | DTV Tuner, Dolby digital, SRS trusurround HD, 1080P |
| Proizvajalec | Samsung |
| Tip matrike: | TN |
| Prilagodljivost | Tilt(0 ~ 20), montaža na zid 100*100mm |
| TV Tuner | Da |
Kupi skupaj:
Monitor Samsung P2770HD TV 69 cm LCD
388,09 €
Vsi izdelki skupaj
392,84 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Monitor Iiyama Iiyama ProLite T2255MSC-B1 54,6 cm (21,5"), 1920x1080 (FHD), 16:9 FHD IPS 400cd/m2, Touch 5ms 60Hz HDMI DP zvočnik črn
318,25 €
54,6 cm (21,5")
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
304,88 €
54,6 cm (21,5")
Podoben izdelek
218,55 €
54,6 cm (21,5")
Najbolj prodajani
174,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
261,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
820,18 €
Na zalogi