Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
Monitor LG 19MB15T 19'' IPS Touchscreen
279,90 €
Cena brez DDV: 229,43 €
24 x 14,05 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Monitor na dotik LG 19MB15T postane s svojimi naprednimi tehnološkimi prijemi, ergonomsko in funkcionalno obliko ter enostavno uporabo nepogrešljiv del vsakega poslovnega prostora, od gostinskega lokala do visokotehnoloških obratov.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 48,00 cm (19,0") |
| Ločljivost | 1280 x 1024 (SVGA) |
| Nastavljiv po višini | Ne |
| Zaslon na dotik | Da |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Domača raba |
| Priključki | VGA, USB |
| Tip matrike | TN |
| Svetilnost | od 2500 lumnov do 3000 lumnov |
| Svetilnost dodatno | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 14 ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178°/178° |
| Hitrost osveževanja | / |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 M / 72% |
| Nastavljivost zaslona | nagib: -15° - -66° |
| VESA standard | 75 x 75 mm |
| Barva | Črna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 406 x 94 x 345 mm |
| Mere brez stojala | 406 x 62 x 345 mm |
| Teža | 3,8 kg (s stojalom) |
| Teža dodatno | 3,4 kg (brez stojala) |
| Dodatne informacije | sRGB, DDC/CI, Intelligent Auto(Auto Resolution), Plug&Play, Windows 7 Certification |
| Priloženo | VGA kabel, USB kabel, napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
Kupi skupaj:
Monitor LG 19MB15T 19'' IPS Touchscreen
279,90 €
Vsi izdelki skupaj
284,65 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor LG 17BR30T-B Touchscreen, 17", TN, 5:4, 1280x1024, VGA, USB 17BR30T-B
198,92 €
Poslovni monitor
Do 43,18 cm (17")
1280 x 1024 (SXGA)
TN
Ne
Ne
Ne
16:10
Da
Ne
4
200
Ne
60
Ne
Ne
3 leta
Podoben izdelek
156,36 €
Poslovni monitor
47–48 cm (18,5–19")
1280 x 1024 (SXGA)
TN
Da
Ne
Ne
5:4
Ne
Ne
3
250
Ne
75
Da
Ne
3 leta
Podoben izdelek
247,68 €
Poslovni monitor
Do 43,18 cm (17")
1280 x 1024 (SXGA)
TN
Ne
Ne
Ne
5:4
Ne
Ne
5
250
Ne
60
Ne
Ne
1 leto
Podoben izdelek
188,80 €
Poslovni monitor
47–48 cm (18,5–19")
1280 x 1024 (SXGA)
TN
Da
Ne
Ne
5:4
Ne
Ne
3
250
Da
75
Da
Ne
1 leto
Najbolj prodajani
179,89 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
267,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
303,68 €
Na zalogi