Več podobnih: Monitorji Dell
Več podobnih: Monitorji Dell
Monitor Dell UltraSharp U2518D 25
348,66 €
Cena brez DDV: 285,79 €
24 x 17,33 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 63,44cm (25") (16:9), IPS, Antiglare with hard-coating 3H |
| Ločljivost | QHD 2560 x 1440 60 Hz |
| Kontrast | 1000: 1 (typical) |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Vidni kot | 178° vertikalno / 178° horizontalno |
| Odzivni čas | 5 ms (g2g) |
| Priklopi | 1x mDP, 1x DP, 1x DP out, 1x HDMI, Audio Line-out, USB3.0 super-Speed Hub (4 x USB3.0, 2x charging 2A max) |
| Stojalo | nastavljivo stojalo (130mm), nagib (-5° to 21°) Obrat (90° to 90°) Pivot (90°) Built in cable-management |
| Barva | črna |
| Dimenzije | 572,2mm x 567.6mm x 200,1mm |
| Ostalo | ENERGY STAR, TCO, VESA 100mm x 100mm, Arsenic-Free glass and Mercury-Free for panel only |
| Garancija | 3 leta |
Kupi skupaj:
Monitor Dell UltraSharp U2518D 25
348,66 €
Vsi izdelki skupaj
353,41 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Ta izdelek
Monitor Lenovo ThinkVision P27q-30 68,58 cm (27"), 2560x1440 (QHD), IPS, 350cd/m2, 16:9 4ms 60Hz HDMI DP Pivot Black
363,79 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
212,45 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
249,99 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Podoben izdelek
239,00 €
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
IPS
Da
Ne
Ne
Ne
Najbolj prodajani
179,89 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
267,83 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
474,90 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Priporočamo
303,68 €
Na zalogi