Monitor Dell P2723QE, 68,58 cm (27), 4K UHD, USB-C (90 W), nastavljiva višina (210-BDFZ)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Monitor Dell P2723QE poskrbi za bolj urejen delovni kotiček, saj po zaslugi priključka USB-C (90 W) za polnjenje povezanega prenosnika ne potrebujete dodatnega kabla. Slika je izjemno ostra (ločljivost 4K UHD). Tehnologija ComfortView Plus razbremeni oči, nastavljiva višina (do 15 cm) pa vrat.
Oglejte si več podrobnosti, naredite več. Ta 27" monitor z ločljivostjo 3840 x 2160 4K vam omogoča učinkovito večopravilnost. Ostanite povezani v katerem koli delovnem prostoru, naj bo ta v pisarni ali doma. Ta monitor na obroke bo preko USB-C priklopa napajal vaš prenosnik z močjo do 90 W, priključek RJ-45 vas bo povezal z omrežjem, preko USB huba pa lahko nanj priklopite še številne druge naprave. Nudi vam rezkopromisno barvo in udobje za oči: vgrajena funkcija ComfortView Plus zmanjša emisijo škodljive modre svetlobe brez žrtvovanja barvne natančnosti.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1054915_SL.pdf |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Ločljivost dodatno | (16 : 9) |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 150 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Zvočniki dodatno | opcija: SB521A (154623) |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Profesionalni |
| Priključki | 1x DP 1.4 (in), 1x HDMI 2.0, 1x USB-C (USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) upstream, napajanje do 90 W), |
| Priključki dodatno | 4x SuperSpeed USB 5Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream, 1x RJ-45 |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000 : 1 |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0.1554 mm x 0.1554 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno/ 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 1,07 milijarde, 99% sRGB |
| Nastavljivost zaslona | višina do 150 mm,nagib -5° do +21°, vodoravni zasuk +/- 45° (swivel), obračanje za 90° (pivot) |
| VESA standard | 100 mm |
| Barva | črn monitor / srebrno stojalo |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 611.6 mm x 385.2 mm ~ 535.2 mm x 185.0 mm |
| Mere brez stojala | 611.6 mm x 360.7 mm x 52.1 mm |
| Teža | 5,05 kg brez stojala, 7,21 kg s stojalom |
| Dodatne informacije | Dell ComfortView Plus funkcija |
| Priloženo | kabli 1x napajalni, 1x USB-Type-C, 1x DP, 1x USB Type -C / Type A |
| Garancija v mesecih | 36 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Dell Products Unlimited Company
Raheen Business Park V94FH21 IE
eprel.database.compliance.contact@dell.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Primerjava lastnosti: Monitorji