Monitor Dell P2422HE, 60,45 cm (23,8), FHD 1920x1080, IPS,5ms,60Hz,pivot, črn (210-BBBG)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Ta elegantni monitor ima tristranski izredno tanek okvir in izboljšan, za uporabo enostaven sistem upravljanja kablov. Udobje je ključno: nagnite, zavrtite in prilagodite višino monitorja (do 150 mm) za udobno delovno izkušnjo. Središče za produktivnost: vaš monitor je tudi priklopna postaja. Priklop RJ-45 omogoča žično Ethernet povezavo, USB-C z močjo do 65 W pa napajanje / prenos slike in podatkov z enim samim kablom. Funkcija sinhronizacije napajanja brez težav zažene vaš monitor in povezan računalnik Dell, tudi ko je pokrov prenosnega računalnika zaprt (združljivo z izbranimi računalniki Dell). Opcijsko pa omogoča tudi priklop zvočnikov SB521A za optimalno zvočno izkušnjo.
Tehnične podrobnosti
| Specifikacije | https://tinyurl.com/m2k7fbc8 |
| Velikost zaslona | 60,45 cm (23,8") |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16 : 9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 150 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Zvočniki dodatno | (opcija SB521A, ident 154623) |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 1x HDMI 1.4 (HDCP 1.4), 1x DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4), 1x DisplayPort (Out) z MST (HDCP 1.4), 1x RJ-45, |
| Priključki dodatno | 1x USB Type-C upstream (DisplayPort 1.2, napajanje do 65 W), 4x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000 : 1 (statični) |
| Odzivni čas | 5 ms v hitrem načinu (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0.2745 mm x 0.2745 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno/ 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16.7 MIO, 99% sRGB barvni gamut |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +21°, vodoravni zasuk -45° do 45° (swivel), obračanje za 90° (pivot), višina 15 cm |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm |
| Barva | črna |
| Energijski razred | D |
| Mere (Š x V x G) | 364. mm ~496.11 mm x 537.8 mm x 179.57 mm |
| Mere brez stojala | 318.5 mm x 537.8 mm x 52.15 mm |
| Teža | 6.00 kg (brez stojala 3.81 kg) |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO Edge Certified Displays, RoHS Compliant, BFR/PVC free monitor |
| Priloženo | DP kabel, USB Type-C kabel, napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Dell Products Unlimited Company
Raheen Business Park V94FH21 IE
eprel.database.compliance.contact@dell.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
