Gaming monitor Asus ROG Strix OLED XG27AQDMG 67cm (26.5), 2560x1440,OLED,16:9,275cd/m2,240Hz,0,03ms,HDMI,DP,USB-A,USB-B,črna
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,83 (6 ocen)
Več podobnih: Monitorji Asus
Več podobnih: Monitorji Asus
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 5100064363
S točkami zvestobe do popustov: 70 točk.
Asus ROG Strix OLED XG27AQDMG – vrhunska OLED izkušnja za zahtevne gamerje
Izjemen 26,5" WQHD gaming monitor za najhitrejše in najbolj poglobljeno igranje brez sledi zamegljenosti.
  • OLED zaslon prinaša izjemen kontrast in natančne barve
  • 240 Hz osveževanje in 0,03 ms odzivni čas za popolnoma tekočo sliko
  • Optimalna 2560 x 1440 ločljivost za vrhunsko ostrino
  • Več vhodov (HDMI, DP, USB) za priročno povezljivost
  • Posebno zasnovan za visokozahtevne igralce in napredne uporabnike
ROG Strix OLED s hitrostjo osveževanja do 240 Hz je na voljo tudi VESA DisplayHDR400, svetlost do 450 cd/m² in 99 % DCI-P3 – za impresivno predstavitev barv in prepričljive kontraste 0,03 ms (GtG) zagotavlja takojšnjo izvedbo vsakega ukaza z monitorja: To pomeni, da je cilj vedno jasno viden med igranjem iger! da ima vedno optimalen položaj pri igranju. Na voljo je tudi vrtljiva funkcija za uporabo v pokončnem položaju. ima priključek za stojalo za pritrditev kamere za nastavitve pretakanja.
Specifikacije
Diagonala zaslona 67,3 cm (26,5 palcev)
Ločljivost zaslona 2.560 x 1.440 slikovnih pik
Vrsta Igralni monitor
barva Črna
serije ROG Strix
Primerno za Igranje
Slika
  format 16:9
  tehnologija OLED
  Lastnosti QHD/WQHD, pripravljen za HDR, HDR10
  svetlost 275 cd/m²
  Hitrost osveževanja 240 Hz
  Vidni kot (10:1) Vodoravno 178°
    Navpično 178°
  Razmak pikslov Vodoravno 0,229 mm
    Navpično 0,229 mm
  Barve 1.073 milijonov
  reakcijski čas GtG 0,03 ms
  kontrast Dinamično 1.500.000:1
pogostost Navpično 40 - 240 Hz
  Vodoravno 30 - 390 kHz
  Obvestilo USB Oznaka USB 3.2 Gen 1 ustreza prejšnjima oznakama USB 3.1 Gen 1 ali USB 3.0.
ergonomija Vrsta Vrtljiva, vrtljiva, nagibna, nastavljiva po višini
  Vrtljiv 45° levo, 45° desno
  Nagibna -5° naprej, 20° nazaj
  Nastavljiva po višini 120 mm
Napajanje Poraba energije Največ 25 vatov
  Mobilni (zunanji 12V napajalnik) ja
Standardi Video 99 % DCI-P3, 125 % sRGB, DELTA E < 2
Stenski nosilec Združljivo z VESA (100 x 100 mm)
Lastnosti Adaptive-Sync, AMD FreeSync, Kensington Lock, NVIDIA G-Sync
  Standard VESA DisplayHDR DisplayHDR True Black 400
Nadaljne informacije Svetlost (najvišja): 450 cd/m², Svetlost (tipično): 275 cd/m² | podpira ELMB, Gaming AI tehnologijo, GameVisus & GamePlus, VRR, OLED Anti-Flicker, ASUS OLED Care | Frekvence signala HDMI: 30 KHz - 295 KHz (vodoravno) in 40 Hz do 144 Hz (navpično) | podpira HDCP 2.2 | Mere brez stojala: 605 x 50 x 368 (Š x G x V) | Teža brez stojala: 4200 gramov | AMD Free Sync Premium
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Kakšna je razlika med OLED monitorjem in klasičnimi LCD monitorji pri vsakodnevni uporabi?
Ali je monitor primeren za uporabo v svetlih prostorih?
Kako je z združljivostjo priključkov s sodobnimi in starejšimi napravami?
Ali je ta monitor primeren tudi za dolgotrajno delo ali le za gaming?
Na kaj moram biti pozoren pri izbiri velikosti monitorja za svoj delovni ali igralni prostor?
Opis posodobljen: december 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Computer GmbH ASUS Computer GmbH | Harkortstraße 21 - 23 | 40880 Ratingen | Germany NL
servicecenter_emea@asus.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,83 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor 27'' (69 cm) QHD OLED 240Hz, HDR10, 2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB, ASUS ROG Strix XG27AQDMG
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Gaming monitor
67 cm (26,5")
2560 x 1440 (WQHD)
OLED
Da
Ne
Ne
16:9
0,03
Da
240
3 leta
Gaming monitor
67 cm (26,5")
2560 x 1440 (WQHD)
OLED
16:9
0,03
480
2 leti
68,58 cm (27")
240
2 leti
67 cm (26,5")