Monitor 27'' (69 cm) QHD OLED 240Hz, HDR10, 2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB, ASUS ROG Strix XG27AQDMG
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
ASUS ROG Strix XG27AQDMG – QHD OLED monitor za izjemno gaming izkušnjo
Visoka ločljivost, osveževanje 240 Hz in OLED zaslon zagotavljajo igrivost brez kompromisov za gamerje in zahtevne uporabnike.- 27" (69 cm) QHD OLED zaslon za natančne barve in podrobnosti
- 240 Hz osveževanje za gladko igranje brez zamika
- Podpora HDR10 za širši barvni razpon in kontrast
- Več vhodov: 2x HDMI, DisplayPort, 2x USB za prilagodljivo povezovanje
PRVI GAMING WOLED ZASLON
Monitor je opremljen s 1440p gloss WOLED panelom z 240 Hz frekvenco osveževanja. Ima OLED Anti-flicker tehnologijo proti utripanju in 0,03 ms GTG ozivni čas za gladko in ozivno grafiko pri igranju iger. Velike hladilne reže poskrbijo za odlično hlajenje OLED panela, ASUS OLED Care funkcije pa zmanjšujejo možnost vžgane slike v panel za dolgotrajno in brezhibno sliko.
20% SVETLEJŠA SLIKA
ASUS DISPLAYWIDGET CENTER
VSESTRANSKA POVEZLJIVOST
Monitor lahko povežete z DisplayPort 1.4 in dvema HDMI 2.0 vhodoma. Vgrajen ima tudi USB hub, ki poenostavi priklop drugih perifernih naprav. Opremljen je tudi z ARGB AuraSync osvetlitivijo ter ergonomskim stojalom, ki omogoča prilagoditev višine (0-120 mm), smeri (-45°~+45°), naklona (-5°~+20°) ter omogoča tudi zasuk zaslona za 90° (pivot).
Lastnosti
- 27" (69 cm) QHD WOLED gaming monitor z 240 Hz osveževanjem in 0.03 ms odzivnim časom
- Učinkovite hladilne reže in ASUS OLED Care funkcije za zmanjšanje možnosti vžgane slike
- OLED Anti-flicker tehnologija proti utripanju
- WOLED tehnologija za izboljšan prikaz gibanja, besedil in svetlejšo sliko
- Enakomerna porazdelitev svetlosti po celotni površini panela
- DisplayWidget Center za enostavno upravljanje zaslona preko računalnika
- ROG Gaming A.I. tehnologija za izboljšanje igralne izkušnje
Pogled uporabnika
Monitor ASUS ROG Strix XG27AQDMG je odlična izbira za zahtevne gamerje, ki iščejo izjemno hitro osveževanje in vrhunsko sliko brez kompromisov. 240Hz OLED tehnologija omogoča izjemno gladko izkušnjo v hitrih igrah, kjer vsaka milisekunda šteje. Z zmogljivo QHD ločljivostjo in HDR10 podporo pa bodo tudi poslovni uporabniki in ustvarjalci, ki potrebujejo natančne barve ter prostor na zaslonu, prišli na svoj račun. Prepoznavna kakovost znamke Asus predstavlja sinonim za zanesljivost, kar cenijo različni uporabniki od domačih do profesionalnih okolij.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren tako za igranje iger kot tudi za profesionalno delo z grafiko?
Kakšna je idealna razdalja za 27-palčni monitor pri ločljivosti QHD?
Za 27'' (69 cm) QHD monitor je priporočena razdalja gledanja med 60 in 100 cm, kar zagotavlja udobno delo in optimalen izkoristek ločljivosti. Več o tem, kako izbrati pravo velikost zaslona za svojo delovno oziroma igralno mizo, najdete v našem vodiču o velikosti monitorjev.