Monitor Samsung S27BG650EU ODYSSEY G6 68,58 cm (27,0), 350cd/m2, 16:9 1ms 2xHDMI DisplayPort VESA Pivot Speaker QHD 240Hz Curved Gaming Black
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung S27BG650EU ODYSSEY G6 – ukrivljen gaming monitor za izjemno izkušnjo
Visoko zmogljiv monitor z ukrivljenim zaslonom velikosti 68,58 cm (27”) je namenjen gamerjem in zahtevnim uporabnikom za popolno sliko in odzivnost.- Ukrivljen QHD zaslon 2560 x 1440 za večjo poglobitev
- Hitro osveževanje 240 Hz in odzivni čas 1 ms za brezhibno igro
- 2x HDMI, DisplayPort in zvočniki za prilagodljivo povezljivost
- Možnost VESA montaže in pivot funkcija za prilagodljivo postavitev
zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev)
Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LCD
Zaslon na dotik: Ne
Vrsta HD: Quad HD
Vrsta plošče: VA
Oblika zaslona: ukrivljen
Kontrastno razmerje: 2500:1
Največja frekvenca osveževanja: 240 Hz
Število barv zaslona: 1 milijarda barv
Svetlost (tipična): 350 cd/m²
Odzivni čas: 1ms
Ocena ukrivljenosti zaslona: 1000R
Vidni kot, navpično: 178°
Vidna velikost (vodoravno): 59,7 cm
Vidna velikost (navpično): 33,6 cm
Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR): Da
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): DisplayHDR 600
Barvna lestvica: 95 %
Storitve
NVIDIA G-SYNC: Ne
AMD FreeSync: Da
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync Premium
Tehnologija brez utripanja: Da
Točka klicanja: Da
Zrcaljenje zvoka: Da
Zrcaljenje zaslona: Da
Igralni način: Da
TVPlus: Da
Podpora za aplikacijo SmartThings: Da
Deluje s Samsung Bixby: Da
Brezžična podpora Dex: Da
Tapnite Pogled: Da
Pametni načini: dinamični, grafični, slikovni, standardni
Nameščen operacijski sistem: Tizen
večpredstavnost
Vgrajeni zvočniki: Da
Vgrajena kamera: št
Prilagodljiv nadzor zvoka (ASC): Da
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: igre na srečo
Barva izdelka: Črna
Osvetljeno stojalo: Da
Barva osvetljenega stojala: RGB
povezave in vmesniki
Vgrajeno zvezdišče USB: Da
HDMI: Da
Izhod za slušalke: Da
DVI priključek: št
Število vrat HDMI: 2
Različica HDMI: 2.1
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorts: 1.4
Vgrajeno preklapljanje KVM: Da
HDCP: Da
Različica HDCP: 2.2
omrežje
WiFi: Da
Standardi WLAN: Wi-Fi 5 (802.11ac)
bluetooth: da
Različica Bluetooth: 5.2
Vgrajena vrata Ethernet: Da
Daljinski upravljalnik: Da
ergonomija
Nosilec VESA: Da
Reža za kabelsko ključavnico: št
Nastavitev višine: Da
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 * 100 mm
Nastavitev višine: 12 cm
Pivot: Da
Vrtilni kot: -92 - 92°
Vrtljiva: Da
Razpon kota vrtenja: -9 - 13°
Razpon kota nagiba: -15 - 15°
Nastavitev naklona: Da
Izvedba
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 26 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 61 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 26 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,5 W
Poraba energije (povprečje): 38 W
AC vhodna napetost: 100-240V
Vrsta napajanja: Zunanji
pogoji delovanja
Delovna temperatura: 10 - 40 °C
Delovna relativna vlažnost: 10 - 80%
obseg dobave
Priloženo stojalo: Da
Priloženi kabli: DisplayPort
Priložen daljinski upravljalnik: Da
Dolžina kabla DisplayPort: 1,5 m
teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 615,8 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 311,1 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 578,3 mm
Teža (s stojalom): 6,4 kg
Širina (brez stojala): 61,6 cm
Globina (brez stojala): 16,6 cm
Višina (brez stojala): 38,4 cm
Teža (brez stojala): 4,5 kg
podatki o embalaži
Širina embalaže: 688 mm
Globina pakiranja: 214 mm
Višina pakiranja: 461 mm
Teža paketa: 8,8 kg
Vrsta pakiranja: škatla
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Monitor Samsung S27BG650EU ODYSSEY G6 je priljubljena izbira tako pri zahtevnejših gamerjih kot tudi pri poslovnih uporabnikih, ki iščejo izjemno odzivnost, ločljivost in vsestransko uporabo. Zahvaljujoč visoki osvežitveni frekvenci 240 Hz in ukrivljenemu zaslonu je ta model izjemno primeren za intenzivne igralne seanse ali hitro preklapljanje med aplikacijami na delovnem mestu, kjer je potrebna maksimalna preglednost in kakovost slike. Zaupanja vreden proizvajalec Samsung zagotavlja dolgoletno kakovost, inovativne tehnologije in podporo v segmentu monitorjev, kar utrjuje zaupanje uporabnikov v različne scenarije uporabe.