Monitor Samsung Odyssey G5 S32CG552EU 81,3 cm (32), 2560 x 1440 (WQHD), 16:9 QHD HDR10 ukrivljen 1ms 165Hz HDMI DP črna
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,93 (15 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 117134973
S točkami zvestobe do popustov: 24 točk.
Samsung Odyssey G5 S32CG552EU – izjemna slika in odzivnost za gaming in delo
  • Velika diagonala 81,3 cm za popolno potopitev
  • Visoka ločljivost 2560 x 1440 (WQHD) za ostro prikazovanje detajlov
  • 165 Hz in 1 ms odzivni čas za brezhibno igranje
  • HDR10 za boljši kontrast in barvno globino
  • Ukrivljen zaslon zmanjša utrujenost oči pri daljši uporabi
zaslon
Diagonala zaslona: 81,3 cm (32")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD: Quad HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Vrsta plošče: VA
Vrsta osvetlitve ozadja: LED
Svetlost (tipična): 300 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Oblika zaslona: ukrivljen
Ocena ukrivljenosti zaslona: 1000R
Kontrastno razmerje: 2500:1
Dinamično kontrastno razmerje Tržno ime: Mega DCR
Največja frekvenca osveževanja: 165 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Število barv zaslona: 16,7 milijona barv
Vidna velikost (vodoravno): 69,7 cm
Vidna velikost (navpično): 39,2 cm
Diagonala zaslona (cm): 80 cm
Funkcija: Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR).
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Funkcija: Tehnologija brez utripanja
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: igre na srečo
Barva izdelka: Črna
Povezave in vmesniki
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 1
Različica HDMI: 2.0
Število priključkov DisplayPort: 1
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.2
ergonomija
Funkcija: nosilec VESA
Vmesnik za montažo na ploščo: 75 x 75 mm
Funkcija: pritrjen na steno
Funkcija: nastavitev naklona
Razpon kota nagiba: -2 - 18°
Funkcija: Zaslonski prikaz (OSD)
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 33 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 64 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 33,2 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,5 W
Poraba energije (maks.): 59 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
AC vhodna napetost: 100 - 240 V
Vrsta napajanja: Zunanji
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Pogoji delovanja
Delovna temperatura: 10 - 40°C
Relativna vlažnost med delovanjem: 10 - 80%
obseg dobave
Priloženi kabli: AC, DisplayPort, HDMI
Dolžina napajalnega kabla: 1,5 m
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno z nogo): 710,1 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 272,6 mm
Višina naprave (vključno s podstavkom): 533,6 mm
Teža (s stojalom): 5,2 kg
Širina (brez stojala): 710,1 mm
Globina (brez stojala): 135,9 mm
Višina (brez stojala): 439,4 mm
Teža (brez stojala): 4,8 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 793 mm
Globina embalaže: 494 mm
Višina embalaže: 197 mm
Teža paketa: 7,5 kg
Vrsta embalaže: škatla
Tehnične podrobnosti
Garancijska doba: 2 leti
Druge funkcije
Sistem formata digitalnega signala: Ni podprt
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta model primeren za zahtevno igranje iger?
Da, Samsung Odyssey G5 S32CG552EU je zasnovan za sodoben gaming – z odzivnim 1 ms časom in osveževanjem 165 Hz zagotavlja gladko sliko tudi pri hitrih prizorih, zato je zelo primeren za napredne igričarje.
Kako pomembna je ukrivljenost zaslona pri vsakodnevni uporabi?
Ali lahko ta monitor uporabljam tudi kot primarni zaslon v poslovnem okolju?
Katera povezava je priporočena za najboljšo kakovost slike?
Kaj upoštevati pri izbiri velikosti monitorja?
Opis posodobljen: oktober 2025
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,93 na podlagi 15 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor AOC Gaming Q27G3XMN/BK 68,58 cm (27") , 2560x1440 (QHD), VA, 700 cd/m2, 16:9, 1ms, 180Hz HDR1000 HDMI DP Pivot Black
4,80 (5 ocen)
Gaming monitor
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
1
Da
180
/
/
3 leta
Gaming monitor
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
16:9
1
240
2 leti
86,36 cm (34,0")
21:9
144
2 leti
81,28 cm (32")