Televizor THOMSON 85QG7S14 QLED Pro , 215cm (85), 4K UHD, Google TV, 144Hz, WiFi, Bluetooth, HDR10, Dolby Atmos, Dolby Vision, Google Assistant, Chromecast, stranske nogice, pametni daljinec
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Thomson 85QG7S14 QLED Pro – kino doživetje v domači dnevni sobi
- Ogromen 85'' 4K QLED zaslon za popolno potopitev
- 144 Hz za tekoče športne, filmske in igralne trenutke
- Google TV z vgrajenim Chromecastom za lahkotno uporabo
- Dolby Atmos in Dolby Vision za vrhunski zvok in sliko
- Pameten daljinec ter stranske nogice za enostavno namestitev
Thomson Google TV 85" QLED Pro
Doživite tekoče slike in visoko odzivnost v bogati kakovosti 4K UHD s Thomson Google TV 85" QLED Pro.
VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=S_K3Z_Al-p4
- Hitrost osveževanja 144 Hz zagotavlja gladke in odzivne slike, idealne za vsebine, kot so filmi, šport in igre.
- Zaslon QLED prikazuje uravnoteženo svetlost, osupljive kontraste in razširjen barvni razpon.
- Dolby Vision prilagaja svetlost v vsakem prizoru in omogoča natančno reprodukcijo slike.
- Dolby Atmos ustvarja dinamični zvok za poglobljeno avdio izkušnjo.
- Google TV poenostavlja vašo izkušnjo s pametnimi funkcijami, ter Google Assistant in Chromecast.
- Vgrajen trojni sprejemnik omogoča sprejem preko satelitske antene, zemeljske antene ali kabla.
Hitrost osveževanja 144 Hz
Hitrost osveževanja 144 Hz zagotavlja izjemno gladko gibanje in ostre slike, kot nalašč za igranje iger in hitre akcijske prizore ter filme. Z znatno zmanjšano zameglitvijo gibanja in izboljšano odzivnostjo nadgrajuje vašo izkušnjo gledanja televizije in igranja na velikem zaslonu.
Izberite svojo velikost
QLED tehnologija
Dolby Atmos
4K UHD + Dolby Vision
Google TV
Pametni daljinski upravljalnik
Hotelski način HOTEL MODE
Funkcije, ki jih omogoča HOTEL mode so:
Vsebina pakiranja
- TV sprejemnik THOMSON 85QG7S14
- kabel za napajanje
- navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
- Slika / zaslon:
- Diagonala zaslona: 85“ / 215 cm
- Ločljivost zaslona: 4K Ultra HD (3840 x 2160 px)
- Tehnologija zaslona: QLED Pro
- QLED: DA
- Frekvenca osveževanja: 144 Hz
- Dolby Vision: DA
- HDR 10: DA
- Barvna globina: 10 bit (1 milijarda odtenkov)
- Kakovost panela: A+
- Dinamično zmanjšanje šuma: DA
- Prilagodljivo odstranjevanje prepletanja: DA
- Vidni kot: 178°
- CPE: CA75 (1.3 GHz) + CA55 (1.15 GHz)
- Zvok / avdio:
- AV Stereo: DA
- Dolby Atmos: DA
- Digitalni prostorski zvok: DA (Digital Surround)
- Avdio izhodna moč: 24 W (2 x 12 W)
- Izenačevalnik / Balance: DA
- Pametne funkcije:
- Operacijski sistem: Google TV
- Google Assistant: DA
- Glasovno upravljanje: DA
- Chromecast: DA (vgrajen)
- Pametni / glasovni daljinski upravljalnik: DA
- Osvetljeni gumbi na daljinskem upravljalniku: DA
- Medijski predvajalnik: DA
- HbbTV: DA
- Povezljivost:
- Wi-Fi: DA
- Bluetooth: DA
- HDMI vhodi: 2x HDMI 2.1, 2x HDMI 2.0
- HDMI eARC: DA
- HDMI CEC: DA
- USB 2.0 vhodi: 2
- USB 3.0 vhodi: 1
- AV IN vhod: DA
- Vhod za slušalke: DA
- Ethernet RJ-45: DA
- CI+: DA
- Sprejemnik: DVB-T/T2/C/S/S2
- Video kodiranje: HEVC/H.265
- S / PDIF (koaksialni/optični): 1x optični
- Sat DiSEqC: 1.0 / 1.1 / 1.2
- Unicable I / Unicable II: DA
- Splošni podatki:
- Energijski razred (SDR): F
- Poraba energije (SDR): 155 kWh/1000h
- Energijski razred (HDR): G
- Poraba energije (HDR): 203 kWh/1000h
- VESA standard: 200 x 200
- Stojalo / nogice: stranske nogice
- Barva: črna
- Dimenzije brez stojala (ŠxGxV): 1890 x 95 x 1082 mm
- Dimenzije s stojalom (ŠxGxV): 1890 x 360 x 1115 mm
- Dimenzije embalaže (ŠxGxV): 2095 x 203 x 1230 mm
- Teža: 29,3 kg
- Teža z embalažo: 41,6 kg
- EAN: 9120106662948
- Garancija: 36 mesecev
Tehnična dokumentacija
- Uradna spletna stran:
https://tv.mythomson.com/en/Support/Manuals-and-Software/#nav-smart-tv - Informacijski list izdelka:
https://streamview.com/media/95/f2/c5/1729166824/Fiche_85QG7S14_en.pdf - Energijska nalepka izdelka:
Enaa povzetek
Televizor THOMSON 85QG7S14 QLED Pro s svojo izjemno veliko diagonalo 215 cm najbolj pride do izraza v večjih dnevnih sobah in domačih kino okoljih, kjer gledalcem omogoča potopitveno izkušnjo. Napredna QLED tehnologija in visoka ločljivost 4K sta skladni z zahtevami za sodobne vsebine, medtem ko je s frekvenco 144 Hz primerno pripravljen tudi za športne navdušence in igralce na konzolah ali PC-ju. Uporabnike, ki pričakujejo filmski zvok, lahko ohišje televizorja kljub podpori naprednim avdio tehnologijam, v praksi omeji – nadgradnja z zunanjim zvočnim sistemom izboljša celotno doživetje. Zaradi svoje velikosti televizor ni optimalen za manjše prostore ali spalnice, odlikuje pa se v večjih prostorih in povsem podpre sodobni "veliki zaslon" način uporabe.
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Tipične uporabnice in uporabniki tega modela iščejo resnično impresivno sliko za družinsko sobo, domači kino ali dnevno sobo, kjer si želijo gledati filme, serije ali športne prenose v velikem formatu. 144 Hz osveževanje pomeni, da bodo hitro gibanje in igre na konzolah, kot tudi pretočne vsebine, prikazane gladko in brez tresenja.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Je televizor primeren za uporabo kot domači kino?
Kaj pomeni 144 Hz osveževanje slike v praksi?
Osveževanje 144 Hz omogoča zelo gladko prikazovanje hitro se premikajočih vsebin, zato je televizor primeren za športne prenose in igranje iger z minimalno zameglitvijo slike.
Ali je televizor primeren tudi za gaming na najnovejših konzolah?
Da, zaradi podpore 4K ločljivosti, 144 Hz osveževanju in naprednim gaming funkcijam (kot so HDMI 2.1 in nizka zakasnitev) bo ustrezal zahtevnim igralcem konzol ali PC-jev. Če vas zanima več o izbiri TV-ja za igranje iger, priporočamo naš vodnik za gaming televizorje.