Televizor SONY XR-65A83J 165 cm (65) 4K UHD Android OLED TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Sony
Več podobnih: Televizorji Sony
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: lothskt9hjtn
S točkami zvestobe do popustov: 200 točk.
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,40 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
HDMI
HDMI ARC
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Ta izdelek
Televizor Samsung QE65S85HAEXXH, 163 cm (65"), 4K UHD OLED, 120 Hz, Tizen Smart TV, Dolby Atmos
165 cm (65")
OLED
4K (3840p)
120 Hz
Da
Tizen
Ne
Da
20 W
2.1
eARC
300x200
F
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (7 ocen)
165 cm (65")
OLED
4K (3840p)
120 Hz
Titan OS
Ne
Ni podatka
2.1
eARC
300x300
F
165 cm (65")
120 Hz
Google TV
80 W
300x300
Podoben izdelek
Televizor Sony Bravia 7 K-65XR70P
165 cm (65")
LED
120 Hz
Android
50 W