Televizor Samsung 55Q70D, 139 cm (55''), 3840 x 2160 (4K UHD), 100 Hz, 20 W (QE55Q70DATXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,92 (24 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 157116512
S točkami zvestobe do popustov: 60 točk.
Televizor Samsung 55Q70D s tehnologijo kvantnih pik QLED omogoča živahnejše in natančnejše barve ter izjemne kontraste. Obenem vas bo navdušila detajliranost prikaza (ločljivost 4K UHD). Po zaslugi tehnologije Motion Xcelerator 120 Hz televizor zagotavlja zelo gladko sliko tudi med hitrimi prizori v igrah.
tip zaslona: QLED
velikost zaslona: 138 cm (55˝)
osveževanje zaslona: 100 Hz
procesor slike: Quantum Processor 4K
kontrast: Dual LED tehnologija
lokalna zatemnitev: Supreme UHD Dimming
prikaz slik: Motion Xcelerator 120Hz
Upscale slike: 4K Upscaling
zvok: OTS Lite, Q-Symphony, 20W
OS: Tizen™ Smart TV
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,92 na podlagi 24 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Da
20 W
2.0
Brez
400x300
E
2 leti
165 cm (65")
QLED
4K (3840p)
100 Hz
Tizen
40 W
/
2.0
eARC
400x300
G
2 leti
140 cm (55")
50 Hz
/
20 W
200x200
G
140 cm (55")
OLED
100 Hz
20 W