Televizor SAMSUNG 65LS03F 139 cm (55''), 3840 x 2160 (4K UHD), QLED, Tizen, QE65LS03FAUXXH
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Šifra izdelka: 152171067
S točkami zvestobe do popustov: 116 točk.
Samsung 65LS03F – eleganten 4K QLED za izjemno doživetje doma
Primerno za večje dnevne prostore 4K ločljivost za jasno sliko Dober za vsakodnevno gledanje vsebin
  • Široka diagonala za poglobljeno gledanje
  • QLED tehnologija za žive barve in kontrast
  • Udobno upravljanje z intuitivnim Smart TV vmesnikom
  • 4K Ultra HD ločljivost za podrobne slike
  • Elegantna oblika, ki dopolni vsak interier
Ocena ključnih lastnosti izdelka
Lastnost Vrednost Ocena z emoji
Diagonala zaslona 165 cm (65") 🟢 9.5
Vrsta osvetlitve QLED 🟢 9.5
Ločljivost zaslona 4K (3840p) 🟢 9.7
Frekvenca osveževanja 100 Hz 🟢 9.0
Smart TV Da 🟢 10
Operacijski sistem Tizen 🟢 9.0
Ambilight Ne 🔴 2.0
EON Ne 🔴 1.0
A1 Xplore Smart TV Ne 🔴 1.0
T-2 TV Ne 🔴 1.0
Voyo Ne 🔴 1.0
NEO TV Lite Ne 🔴 1.0
Tizen operacijski sistem poskrbi za intuitivno upravljanje in hiter dostop do tvojih najljubših aplikacij. Ker gre za Smart TV, imaš vedno na dosegu roke priljubljene vsebine, brskanje po spletu in povezljivost z drugimi pametnimi napravami. 100 Hz osveževanja zagotavlja izjemno gladko sliko tudi pri akcijskih prizorih ali športu, brez zamikov in zameglitev.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR DA
HDR dodatno Quantum HDR, HDR10+ (ADAPTIVE/ GAMING)
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound Pro, Anti Reflection,
Sistem zvočnikov 40W, 2.0.2CH