Več podobnih: Televizorji Samsung
Več podobnih: Televizorji Samsung
Televizor Samsung QE65LS03HWUXXH 65, 4K UHD, QLED, Smart TV, Art Mode
2.013,94 €
Cena brez DDV: 1.650,77 €
36 x 68,13 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 144 Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | (100 Hz Native) |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Neo Quantum HDR, HDR10+, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | FreeSync Premium Pro, Motion Xcelerator 144Hz, Gaming Hub |
| Sistem zvočnikov | 2.0.2CH (40W), Dolby Atmos, OTS, Q-Symphony |
| Zvok | Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Povezave | Wi-Fi Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, AirPlay2, Chromecast |
| Priključki | 5 x HDMI (4K 144 Hz (for HDMI 1/2/3/4/5)), 2 x USB-A, 1 x USB-C, LAN, Optical, CI Slot, Antenna/Cable/Satellite |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 (H.264, H.265, MPEG1/2/4) |
| Daljinski upravljalnik | TM2661H * UK/IT TM1240A adding |
| Teža | 22.2 kg (s stojalom), 21.8 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1457x866x257 |
| Mere brez stojala | 1457x837x25 |
| Energetski razred | F |
| Barva | BLACK |
| VESA standard | 400x300 |
| Dodatne funkcionalnosti | Frame Design |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH
Praterstrasse 31 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Televizor Samsung QE65LS03HWUXXH 65, 4K UHD, QLED, Smart TV, Art Mode
2.013,94 €
Vsi izdelki skupaj
2.065,26 €
Podobne akcije
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
HDR
Dolby vision
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Dolby Atmos
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Samsung QE65LS03HWUXXH 65", 4K UHD, QLED, Smart TV, Art Mode
2.013,94 €
165 cm (65")
QLED
4K (3840p)
144 Hz
Da
Tizen
Ne
Da
Ne
Da
Da
40 W
Da
Da
Ne
Ne
400x300
F
2 leti
Podoben izdelek
1.327,08 €
165 cm (65")
NEO QLED (Mini LED)
4K (3840p)
144 Hz
Da
Tizen
Ne
Da
Ne
Da
Ne
30 W
Da
Da
Ne
Ne
400x300
E
2 leti
Podoben izdelek
1.161,54 €
165 cm (65")
QLED
4K (3840p)
100 Hz
Da
Tizen
Ne
Da
Ne
Da
Ne
40 W
Da
Ne
Ne
Ne
400x300
G
2 leti
Podoben izdelek
843,59 €
140 cm (55")
QLED
4K (3840p)
144 Hz
Da
Tizen
Ne
Da
Ne
Da
Ne
40 W
Da
Ne
Ne
Ne
200x200
G
2 leti
Najbolj prodajani
134,52 €
Na zalogi
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni