Televizor Samsung 65 Mini LED TV UE65M70HAUXXH UE65M70HAUXXH
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 152174760
S točkami zvestobe do popustov: 77 točk.
Samsung UE65M70HAUXXH – 65" Mini LED za užitek v velikem 4K
Primerno za dnevno sobo Dobro za filmske večere Velik 165 cm zaslon
  • 165 cm (65") diagonala za popolno potopitev
  • 4K ločljivost prinaša jasno in ostro sliko
  • Mini LED osvetlitev za boljši kontrast in barve
  • Primeren za šport, filme in TV vsebine
  • Dovolj velik za večje dnevne prostore
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 165 cm (65'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona Mini LED
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR DA
HDR dodatno Mini LED HDR, HLG
Dodatne TV lastnosti Motion Xcelerator, Gaming Hub
Sistem zvočnikov 2CH (20W), OTS Lite, Q-Symphony
Zvok Adaptive Sound
Procesor Mini LED Processor 4K
Povezave Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, AirPlay2, Chromecast
Priključki 3 x HDMI (4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)), 1 x USB-A, LAN, CI Slot, Antenna/Cable/Satellite