Televizor Samsung 75Q70AAT, QLED, 190 cm (75''), UHD, Smart TV (QE75Q70AATXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,67 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt157048
S točkami zvestobe do popustov: 130 točk.
Televizor Samsung 75Q70AAT omogoča ogledovanje priljubljenih vsebin na velikem zaslonu z diagonalo 190 centimetrov (75''). Sprejemnik se ponaša z vrhunsko ločljivostjo Ultra HD (3840 x 2160), z izjemno hitrostjo osveževanja zaslona 100 Hz in z napredno tehnologijo QLED. Da bodo barve jasnejše in kontrasti izrazitejši, pa sta tu še podpora za HDR-formate (HDR10+, Quantum HDR itn.) ter procesor Quantum Processor 4K. Poskrbljeno je tudi za odličen, skorajda kinematografski zvok, in sicer s tehnologijama Dolby Digital Plus in Q-Symphony. Televizor omogoča dve vrsti brezžičnih povezav – Wi-Fi in Bluetooth. Gre za pametni televizijski sprejemnik, ki ga odlikuje zanesljiv in uporabniku prijazen operacijski sistem Tizen. Naprava spada v energijski razred G. Okvir je izdelan v sivi barvi, dimenzije sprejemnika brez stojala pa so 1677,5 mm x 960,7 mm x 26,6 mm
Optimizacija slike in zvoka s pomočjo umetne inteligence
Inteligenca v ozadju čudovite slike in zvoka
Vsebini prilagojena osvetlitev ozadja
Vse barve sveta na enem zaslonu
Milijarda barvnih odtenkov s kvantnimi pikami
Televizor, ki se odziva na okoliščine
Okolica se spremeni, slika pa ostane popolnahter in bright space.
Zvok po meri prostora
Samodejno optimiziran zvok, ki se prilega vašemu prostoru
Vse, kar je potrebno za popoln užitek v igri
Prizori, ki v celoti spreminjajo igro
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno Quantum HDR, Certified(HDR10+), HLG
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound+, Brightness/Color Detection, PC on TV Basic
Kakovost gibanja v sliki 3400 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Dual LCD
Kakovost slike Mega Contrast, 100% Colour Volume with Quantum Dot, Supreme UHD Dimming
Sistem zvočnikov 20W, 2CH
Zvok Dolby Digital Plus, Q-Symphony
Procesor Quantum Processor 4K
Povezave Yes (BT4.2),Yes (WiFi5)
Priključki 4x HDMI,2x USB HDMI,Ethernet (LAN)
Sprejemnik Check 2021 Broadcasting sheet
Teža 33.4 Kg (s stojalom), 32.1 Kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1677.5 x 1026.8 x 338.9
Mere brez stojala 1677.5 x 960.7 x 26.6
Energetski razred G
Barva TITAN GRAY
VESA standard 400 x 400
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,67 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
HDMI
HDMI ARC
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Ta izdelek
Televizor Samsung QE75QN70FAUXXH, 75" (189 cm), 4K UHD (3.840 × 2.160), Neo QLED miniLED, 100 Hz, Tizen 152170985
4,75 (4 ocen)
189 cm (75")
4K (3840p)
100 Hz
Da
Tizen
Ne
Ne
Da
20 W
2.0
eARC
400x400
D
189 cm (75")
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
1.4
Brez
400x300
G
189 cm (75")
50 Hz
20 W
2.0
Brez
/
A
165 cm (65")
100 Hz
40 W