Televizor Samsung 75Q70AAT, QLED, 190 cm (75''), UHD, Smart TV (QE75Q70AATXXH)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 75Q70AAT omogoča ogledovanje priljubljenih vsebin na velikem zaslonu z diagonalo 190 centimetrov (75''). Sprejemnik se ponaša z vrhunsko ločljivostjo Ultra HD (3840 x 2160), z izjemno hitrostjo osveževanja zaslona 100 Hz in z napredno tehnologijo QLED. Da bodo barve jasnejše in kontrasti izrazitejši, pa sta tu še podpora za HDR-formate (HDR10+, Quantum HDR itn.) ter procesor Quantum Processor 4K. Poskrbljeno je tudi za odličen, skorajda kinematografski zvok, in sicer s tehnologijama Dolby Digital Plus in Q-Symphony. Televizor omogoča dve vrsti brezžičnih povezav – Wi-Fi in Bluetooth. Gre za pametni televizijski sprejemnik, ki ga odlikuje zanesljiv in uporabniku prijazen operacijski sistem Tizen. Naprava spada v energijski razred G. Okvir je izdelan v sivi barvi, dimenzije sprejemnika brez stojala pa so 1677,5 mm x 960,7 mm x 26,6 mm.
Optimizacija slike in zvoka s pomočjo umetne inteligence
Televizor Samsung 75Q70AAT odlikuje kvantni procesor 4K, ki ponese izkušnjo ob ogledu televizije na povsem novo raven. Umetna inteligenca skrbi za stalno optimizacijo avdio-vizualnih elementov. Rezultat so izjemno realistični zvoki in podobe, ki vas popeljejo v samo središče dogajanja. Prostor okoli vas bo stopil v ozadje, saj bodo lahko vsebine na zaslonu resnično zaživele.
Vsebini prilagojena osvetlitev ozadja
Tehnologija dvojne osvetlitve ozadja Dual LED poskrbi za optimizacijo barvnih odtenkov. Kontrast med podobami v ospredju in ozadjem bo še ostrejši. Osvetlitev je prilagojena posameznim vsebinam, zato je rezultat resnično vrhunski.
Vse barve sveta na enem zaslonu
Barvni spekter je precej pestrejši od zmogljivosti povprečnega televizorja. Na srečo pa je televizor Samsung 75Q70AAT daleč od povprečnosti. Pohvali se lahko namreč s tehnologijo kvantnih pik, ki omogoča 100-odstotni zajem barvnega spektra. Odtenki so tako resnično precizni in praktično nepreštevni.
Televizor, ki se odziva na okoliščine
Odzivanje na pogoje gledanja omogoča, da ostaja slika popolna v vsakem trenutku. Televizor bo na podlagi zaznave spremenjenih okoliščinah samodejno prilagodil svetlost, kontraste in druge komponente, zato boste lahko uživali v resnično briljantni sliki.
Zvok po meri prostora
Ni pomembno, kam boste postavili televizor – SpaceFit poskrbi za uskladitev zvoka z okoljem oziroma za optimizacijo zvočnih učinkov. Zvok bo tako pisan na kožo posameznemu prostoru!
Vse, kar je potrebno za popoln užitek v igri
Samsungov televizor je kot nalašč za ljubitelje dobrih videoiger. Za razmerjem zaslona 21 : 9 ali 32 : 9 vam je zagotovljen izjemno širok vidni kot, kar je eden od glavnih pogojev za resnično uživanje v igri. Možne bodo realnočasovne prilagoditve razmerja zaslona, in sicer s pomočjo menija Game Bar, ki omogoča tudi prilagajanje nastavitev slušalk ter preverjanje vhodnega zamika, HDR in FPS.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | Quantum HDR, Certified(HDR10+), HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound+, Brightness/Color Detection, PC on TV Basic |
| Kakovost gibanja v sliki | 3400 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Dual LCD |
| Kakovost slike | Mega Contrast, 100% Colour Volume with Quantum Dot, Supreme UHD Dimming |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Dolby Digital Plus, Q-Symphony |
| Procesor | Quantum Processor 4K |
| Povezave | Yes (BT4.2),Yes (WiFi5) |
| Priključki | 4x HDMI,2x USB HDMI,Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | Check 2021 Broadcasting sheet |
| Daljinski upravljalnik | TM2180E*UK: TM2180E+TM2140A |
| Teža | 33.4 Kg (s stojalom), 32.1 Kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1677.5 x 1026.8 x 338.9 |
| Mere brez stojala | 1677.5 x 960.7 x 26.6 |
| Energetski razred | G |
| Barva | TITAN GRAY |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com