Televizor Samsung 65Q70D, 165 cm (65''), 3840 x 2160 (4K UHD), 100 Hz, Tizen, HDR10+ (QE65Q70DATXXH) 171167461
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 65Q70D je vrhunski QLED-televizor, ki s tehnologijo Quantum Dot zagotavlja izjemno preciznost barv, in to neodvisno od intenzivnosti svetlobe.
Samsung TV Q70D je napredna 4K QLED televizija, ki se ponaša s tehnologijo Quantum Dot za 100% barvni volumen, kar zagotavlja živahne in natančne barve pri različnih ravneh svetlosti. Z vgrajeno umetno inteligenco za 4K AI upscaling, televizija izboljša kakovost slike vsebin, ki niso 4K, in jih približa 4K ločljivosti. Operacijski sistem Tizen OS omogoča dostop do široke palete aplikacij in storitev, vključno s Samsung TV Plus za brezplačne TV kanale in Gaming Hub za brezhibno igranje iger v oblaku. Motion Xcelerator 120Hz zagotavlja gladko gibanje pri visokih hitrostih, kar je idealno za igre in športne vsebine.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+ Adaptive & HDR10+ GAMING |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound Pro, Ambient Mode+ |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | / |
| Kakovost slike | Dual LED |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Object Tracking Sound, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro |
| Procesor | Quantum Processor 4K |
| Povezave | Yes (WiFi5), Yes (BT5.2) |
| Priključki | 4 x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 x 2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E*UK, TM1240A add |
| Teža | 22.3 kg (s stojalom), 21.4 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1451.7 x 897.5 x 300.9 mm |
| Mere brez stojala | 1451.7 x 831.8 x 25.7 mm |
| Energetski razred | E |
| Barva | BLACK (črna) |
| VESA standard | 400 x 300 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Primerjava lastnosti: Televizorji