Televizor Samsung 55Q80D 139 cm (55''), 3840 x 2160 4K UHD QLED, 100Hz, Tizen, HDR 10+ (QE55Q80DATXXH)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung TV QE55Q80DATXXH je vrhunski pametni televizor z diagonalo zaslona 138 cm (54,6 palca), ki ponuja izjemno kakovost slike z Direct Full Array tehnologijo za boljši kontrast in globlje črne tone. Z NQ4 AI Gen2 procesorjem in 4K AI skaliranjem, ta model izboljša ločljivost vsebin do skoraj 4K kakovosti, zagotavlja pa tudi pametno uporabniško izkušnjo z operacijskim sistemom Samsung Tizen OS, ki omogoča dostop do široke palete aplikacij in storitev.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR+, HDR 10+ (Yes (ADAPTIVE/ GAMING)) |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound+, Brightness/Color Detection |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | / |
| Kakovost slike | Direct Full Array |
| Sistem zvočnikov | 40W, 2.2CH |
| Zvok | Dolby Atmos. Object Tracking Sound (OTS Lite), Q-Symphony |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Povezave | Yes (BT5.2), Yes (WiFi5) |
| Priključki | 4x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 x 2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E, (UK Only TM1240A) |
| Teža | 19.8 kg (s stojalom), 17.1 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1227.6 x 768.0 x 253.0 mm |
| Mere brez stojala | 1227.6 x 706.2 x 47.2 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | ECLIPSE SILVER |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com