Televizor Samsung 55Q70C, QLED, 139 cm (55''), 4K UHD (QE55Q70CATXXH)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 55Q70C bo zagotavljal odlično, zelo svetlo sliko brez odsevov in z natančnimi barvami – in to tudi v primeru izpostavljenosti sončni svetlobi. Za to je zaslužna napredna osvetlitev QLED.
Procesor Quantum 4K: inteligenca v ozadju čudovite slike in zvoka
Procesor Quantum 4K pametno optimizira sliko, zvok in še več, da vam zagotovi resnično osupljivo izkušnjo gledanja.

Motion Xcelerator Turbo+: izjemne izboljšave gibanja v 4K 120 Hz
Premagajte vsakega nasprotnika pri hitrih prizorih. Z izboljšavami gibanja do 4K 120 Hz lahko uživate v izjemno tekočem igranju iger brez zamikov in zameglitev.
.png)
Quantum HDR: širši obseg kontrasta v kinematografskem merilu
Popolnoma uživajte v vsaki sliki z vidnimi podrobnostmi. Dinamično kartiranje tonov HDR10+ ustvarja globlje črnine in živahnejše slike, ki vedno izstopajo
.png)
Smart Hub: svojo najljubše vsebine odkrijte na enem mestu
Optimizirajte izbiranje in spoznavanje vsebin, tako da porabite manj časa za iskanje ter več časa za pretakanje filmov, iger in oddaj, ki so vam všeč.
.png)
Topla in hladna LED-osvetlitev ozadja omogoča napreden kontrast: dvojna LED-tehnologija
Inovativna tehnologija osvetlitve ozadja prinaša drznejši in natančnejši kontrast z optimizacijo tona osvetlitve ozadja, ki se ujema z vrsto vsebine, ki jo gledate.
.png)
Televizor in soundbar v popolni harmoniji: Q-Symphony
Obdajte se s harmoničnim zvokom televizorja in soundbara. Q-Symphony omogoča televizorju in soundbaru, da delujeta hkrati za boljši učinek obdajajočega zvoka, ne da bi morali za to utišati zvočnike na televizorju.
.png)
Virtualni zvok, ki sledi dogajanju: Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)
Prostorski 3D-zvok z virtualnim zgornjim kanalom zvoka vam bo omogočil popolno potopitev v izkušnjo zvoka.
.png)
Še bolj elegantno tanek kot kadar koli prej: AirSlim
Osupljiva ozka oblika vašega televizorja se brezhibno zlije v steno kot še nikoli prej.
.png)
Vaš najboljši domači pomočnik: SmartThings
Sprostite se in vse drugo prepustite pomočniku. SmartThings se lahko brezhibno poveže na vaše pametne naprave ter jih intuitivno spremlja in nadzoruje. Naprave lahko upravljate neposredno z daljinskim upravljalnikom ali glasom med gledanjem televizorja.
.png)
Svet NFT: cenite svoje najljubše NFT-je na velikem zaslonu
Prva platforma za zbiranje NFT-jev na svetu, integrirana v vaš televizor. Enostavno brskanje in kupovanje med prijetno izkušnjo gledanja v udobju doma.
.png)
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+ Adaptive & HDR10+ GAMING, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound+, Brightness/Color Detection |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | / |
| Kakovost slike | 100% Color Volume |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Object Tracking Sound, Q-Symphony, Adaptive Sound+ |
| Procesor | Quantum Processor 4K |
| Povezave | Yes (WiFi5), Yes (BT5.2) |
| Priključki | 4 x HDMI, 2x USB, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 x 2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 16,9 kg (s stojalom), 16,1 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1232.9 x 774.1 x 255.9 mm |
| Mere brez stojala | 1232.9 x 708.7 x 25.7 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | TITAN GRAY |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com