Televizor Samsung 55Q70C, QLED, 139 cm (55''), 4K UHD (QE55Q70CATXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 148164046
S točkami zvestobe do popustov: 76 točk.
Procesor Quantum 4K: inteligenca v ozadju čudovite slike in zvoka
Motion Xcelerator Turbo+: izjemne izboljšave gibanja v 4K 120 Hz
Premagajte vsakega nasprotnika pri hitrih prizorih. Z izboljšavami gibanja do 4K 120 Hz lahko uživate v izjemno tekočem igranju iger brez zamikov in zameglitev.
Quantum HDR: širši obseg kontrasta v kinematografskem merilu
Smart Hub: svojo najljubše vsebine odkrijte na enem mestu
Topla in hladna LED-osvetlitev ozadja omogoča napreden kontrast: dvojna LED-tehnologija
Televizor in soundbar v popolni harmoniji: Q-Symphony
Virtualni zvok, ki sledi dogajanju: Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)
Še bolj elegantno tanek kot kadar koli prej: AirSlim
Osupljiva ozka oblika vašega televizorja se brezhibno zlije v steno kot še nikoli prej.
Vaš najboljši domači pomočnik: SmartThings
Svet NFT: cenite svoje najljubše NFT-je na velikem zaslonu
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR DA
HDR dodatno Quantum HDR, HDR10+ Adaptive & HDR10+ GAMING, HLG
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound+, Brightness/Color Detection
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona /
Kakovost slike 100% Color Volume
Sistem zvočnikov 20W, 2CH
Zvok Object Tracking Sound, Q-Symphony, Adaptive Sound+
Procesor Quantum Processor 4K
Povezave Yes (WiFi5), Yes (BT5.2)
Priključki 4 x HDMI, 2x USB, Ethernet (LAN)
Sprejemnik DVB-T2CS2 x 2
Daljinski upravljalnik TM2360E
Teža 16,9 kg (s stojalom), 16,1 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1232.9 x 774.1 x 255.9 mm
Mere brez stojala 1232.9 x 708.7 x 25.7 mm
Energetski razred G
Barva TITAN GRAY
VESA standard 200 x 200 mm
Garancija v mesecih 24m
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Da
20 W
2.0
Brez
400x300
E
2 leti
165 cm (65")
QLED
4K (3840p)
100 Hz
Tizen
40 W
/
2.0
eARC
400x300
G
2 leti
140 cm (55")
50 Hz
/
20 W
200x200
G
140 cm (55")
OLED
100 Hz
20 W