Televizor Samsung 65S90D, 165 cm (65''), 3840 x 2160 (4K UHD), Tizen, 100 Hz, OLED (QE65S90DATXXH) 171168239
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,83 (52 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 171168239
S točkami zvestobe do popustov: 159 točk.
Televizor Samsung 65S90D - Potopite se v Svetlo Jasnost in Izjemno Kakovost
Osupljiva OLED Tehnologija
Gladka Slika s 100 Hz Osvetlitvijo
Z osveževalno hitrostjo 100 Hz boste uživali v izjemno gladkih prizorih, kar izkušnjo gledanja dvigne na novo raven. Hitri akcijski prizori in športni dogodki so prikazani brez zamegljenosti ali trzanja.
Sodobni Operacijski Sistem Tizen
Eleganten Dizajn, Ki Se Poda Vsakemu Domu
Napredna Povezljivost
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 165 cm (65'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona OLED
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
Osveževanje zaslona dodatno 100Hz (Up to 144Hz)
HDR DA
HDR dodatno OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING), HLG
Dodatne TV lastnosti Self-illuminating pixels, Perceptional Color Mapping, Real Depth Enhancer
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona OLED
Kakovost slike 4K AI Upscaling
Sistem zvočnikov 40W, 2.1CH
Zvok Dolby Atmos, OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro, MS12 2ch
Procesor NQ4 AI Gen2 Processor
Povezave Yes (BT5.2), Yes (WiFi5)
Priključki 4 x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN)
Sprejemnik HbbTV 2.0.3
Teža 22.50 kg (s stojalom), 21.2 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1444.3 x 896.7 x 265.2 mm
Mere brez stojala 1444.3 x 831.7 x 39.9 mm
Energetski razred F
Barva GRAPHITE BLACK
VESA standard 300 x 200 mm
Garancija v mesecih 24M
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,83 na podlagi 52 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
4,75 (4 ocen)
165 cm (65")
QLED
4K (3840p)
100 Hz
Da
Tizen
Ne
Ne
Da
40 W
/
2.0
eARC
400x300
G
2 leti
165 cm (65")
OLED
4K (3840p)
100 Hz
Tizen
40 W
/
1.4
Brez
300x200
F
2 leti
140 cm (55")
OLED
100 Hz
20 W
2.0
eARC
300x200
G
140 cm (55")
100 Hz
70 W