Televizor Philips 65OLED806, OLED, 165 cm (65''), 4K UHD, Smart TV, Ambilight
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt158877
S točkami zvestobe do popustov: 213 točk.
Televizor Philips 65OLED806 se ponaša z izjemno ločljivostjo 4K UHD (3840 x 2160) in z napredno tehnologijo OLED. Zagotavlja podporo za vse najpomembnejše HDR-formate, vključno z Dolby Vision in HDR10+, kar poskrbi za izjemno kakovost slike. Vrhunska vizualna izkušnja pa je tudi zasluga Philipsovega 4-jedrnega procesorja P5 z umetno inteligenco. Ta zagotavlja izredno realistične barve in čiste kontraste. Zaslon se osvežuje s frekvenco 100 Hz, njegova diagonala pa meri 165 cm (65''). Na voljo pa vam bo tudi funkcija Ambilight za prostorsko osvetlitev. S Philipsovim televizorjem se vam obenem obeta izjemno zvočno doživetje. Sprejemnik se lahko namreč pohvali s podporo za prostorski zvok Dolby Atmos. Mere televizorja brez stojala so 1448,7 mm x 843,1 mm x 290,0 mm. Okvir je izdelan v sivi barvi. Televizor odlikuje še operacijski sistem Android TV™ 10 (Q), saj gre za moderen Smart TV. Možno pa je tudi glasovno upravljanje. Vgrajen je namreč Google Assistant
Odkrijte čare OLED-televizorja
Občutek pristnosti. OLED-televizor Philips.
Realistična slika po zaslugi procesorja P5
Slika je pristna, ne glede na to, kaj gledate. Tehnologija P5 z umetno inteligenco.
Zvok in slika, kot ju poznate iz kinematografov
Filmska slika in zvok. Dolby Vision in Dolby Atmos.
Nepozabno vzdušje s pomočjo osvetlitve Ambilight
Vsestransko pristno doživetje. 4-stranski Ambilight.
Pametni televizor za preprost dostop do poljubnih vsebin
Preprosto pameten. Android TV.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 165 cm (65'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona OLED
Smart TV Android
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR DA
HDR dodatno HDR 10+, Dolby Vision
Dodatne TV lastnosti Ambilight
Dodatne TV lastnosti dodatno Ambilight: 4-stranski, Ambilight + Hue, Ambilight music
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona OLED, Micro Dimming Perfect
Kakovost slike P5 AI, Perfect Natural Motion
Sistem zvočnikov RMS 50 W, 2.1-kanalno
Procesor P5 procesor z AI ,4-jedrni procesor
Povezave WWi-Fi 802.11ac, 2 x 2, Bluetooth 5.0, LAN
Priključki 3 x USB, 4x HDMI Easylink, ARC, optični avdio, analogni za slušalke
Sprejemnik MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Daljinski upravljalnik klasičen daljinski upravljalec
Teža 26,6 kg
Mere (Š x V x G) 1448,7 x 843,1 x 290,0 mm
Mere brez stojala 1448,7 x 829,5 x 68,0 mm
Energetski razred G
Barva siv
VESA standard 300 x 300 mm
Dodatne informacije Glasovno upravljanje z AI, Pomočnik Google deluje z Alexo.
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,40 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Ta izdelek
Televizor Samsung QE65S85HAEXXH, 163 cm (65"), 4K UHD OLED, 120 Hz, Tizen Smart TV, Dolby Atmos
165 cm (65")
OLED
4K (3840p)
120 Hz
Da
Tizen
Ne
Da
Ne
20 W
2.1
eARC
300x200
F
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (7 ocen)
165 cm (65")
OLED
4K (3840p)
120 Hz
Titan OS
Ni podatka
2.1
eARC
300x300
F
165 cm (65")
120 Hz
Google TV
80 W
300x300
Podoben izdelek
Televizor Sony Bravia 7 K-65XR70P
165 cm (65")
LED
120 Hz
Android
50 W