Televizor Samsung 65QN85D 165 cm (65) 4K UHD NEO QLED Smart TV (QE65QN85DBTXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,87 (54 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 171167462
S točkami zvestobe do popustov: 114 točk.
Televizor Samsung 65QN85D, z diagonalo zaslona 165 cm (65"), ponuja izkušnjo gledanja, ki premika meje običajnega. Njegova 4K UHD ločljivost z Neo QLED tehnologijo omogoča prikaz najdrobnejših podrobnosti z neverjetno jasnostjo in barvno natančnostjo. Minimizirane LED diode v povezavi z napredno kvantno matrico poskrbijo za bolj kontrastne in živahne slike.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 165 cm (65'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona Mini LED QLED
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR DA
Vrsta osvetlitve zaslona QLED
Kakovost slike Neo Quantum HDR, HDR 10+, Quantum Matrix Technology, Supreme UHD Dimming
Sistem zvočnikov 2.2CH 40W
Zvok Dolby Atmos, Object Tracking Sound, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro
Procesor NQ4 AI Gen2 Processor
Povezave Yes (WiFi5), Yes (BT5.2)
Priključki 4x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN)
Sprejemnik DVB-T2CS2 x 2
Daljinski upravljalnik TM2360E
Teža 26.8 kg (s stojalom) 23.1 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1446.5 x 890.0 x 258.8 mm
Mere brez stojala 1446.5 x 829.5 x 46.3 mm
Energetski razred F
Barva CARBON SILVER (KARBON SREBRNA)
VESA standard 400 x 300 mm
Garancija v mesecih 24m
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,87 na podlagi 54 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Ta izdelek
Televizor Samsung QE75QN70FAUXXH, 75" (189 cm), 4K UHD (3.840 × 2.160), Neo QLED miniLED, 100 Hz, Tizen 152170985
4,75 (4 ocen)
189 cm (75")
NEO QLED (Mini LED)
4K (3840p)
100 Hz
Da
/
20 W
2.0
eARC
400x400
D
2 leti
165 cm (65")
QLED
4K (3840p)
100 Hz
Tizen
/
40 W
2.0
eARC
400x300
G
2 leti
165 cm (65")
OLED
100 Hz
40 W
1.4
Brez
300x200
F
215 cm (85")
NEO QLED (Mini LED)
100 Hz
20 W