Televizor Samsung 50QN90C, Neo QLED, 140 cm (55), 3840 x 2160 (4K UHD) QE50QN90CATXXH
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,60 (5 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 148164045
S točkami zvestobe do popustov: 83 točk.
Televizor Samsung 50QN90C je po zaslugi tehnologije Motion Xcelerator Turbo Pro (4K, 144 Hz) kot nalašč za igranje iger. Zagotavlja ohranjanje podrobnosti in gladko menjavanje sličic. Za natančen nadzor svetlobe bo skrbela tehnologija Quantum Matrix z osvetlitvijo Mini LED (detajliran prikaz je zagotovljen tudi na najsvetlejših/najtemnejših območjih slike).
Tehnologija Quantum Matrix
Nevronski kvantni procesor 4K
Pretakajte OTT-vsebino v polni 4K-moči z briljantnim AI Upscaling
Protiodsevna tehnologija
Dolby Atmos®
Neo Quantum HDR+
Resnično izboljšanje globine.
Zaslon s pristnimi barvami, ki ga je potrdil Pantone
Način EyeComfort: inteligentna slika, optimizirana za vaše oči
Samodejne izboljšave HDR
Izjemna igralna izkušnja: Motion Xcelerator Turbo Pro
Zagotovljena je neverjetna izkušnja igranja iger. Inovativna funkcija Motion Xcelerator Turbo Pro (4K, 144 Hz) zagotavlja vrhunsko delovanje ter ustvarja konsistentno razločne slike in neverjetne hitrosti.
OTS+ za dinamičen zvok, ki sledi dogajanju
Izkusite živahen realističen 3D-zvok z vgrajenimi zvočniki, ki vas postavijo v središče dogajanja.
Q-Symphony: televizor in zvočnik v popolni harmoniji
Oblika NeoSlim
SmartHub: odkrijte svojo najljubšo vsebino na enem mestu
SmartThings: vaš najljubši domači pomočnik
Način AI Energy
Zaščita Samsung Knox
Daljinski upravljalnik SolarCell
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 126 cm (50'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona Mini LED QLED
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona /
HDR DA
HDR dodatno HDR, HDR10+, HLG
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound+, Brightness/Color Detection
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona QLED
Kakovost slike 100% Colour Volume with Quantum Dot
Sistem zvočnikov 40W, 4.2.2CH
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Neo Quantum Processor 4K
Povezave Yes (WiFi5), Yes (BT5.2)
Priključki 4x HDMI, 2x USB, Ethernet (LAN)
Sprejemnik DVB-T2CS2 x 2
Daljinski upravljalnik TM2360E
Teža 17.60 kg (s stojalom), 13.5 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1113.6 x 705.4 x 220.0 mm
Mere brez stojala 1113.6 x 644.1 x 26.9 mm
Energetski razred F
Barva CARBON SILVER
VESA standard 200 x 200 mm
Garancija v mesecih 24m
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,60 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Da
20 W
2.0
Brez
400x300
E
2 leti
165 cm (65")
QLED
4K (3840p)
100 Hz
Tizen
40 W
/
2.0
eARC
400x300
G
2 leti
140 cm (55")
50 Hz
/
20 W
200x200
G
140 cm (55")
OLED
100 Hz
20 W