Strežnik HPE DL320 Gen11 NC 6526Y 4x32GB 8SFF NS204i-u BCM57416 2x1000W

star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Strežniki HPE
Več podobnih: Strežniki HPE
14.632,86 €
Cena brez DDV: 11.994,15 €
36 x 495,0 €
hiter kredit do 84 obrokov

Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.

nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.

Šifra izdelka: 9821293340

S točkami zvestobe do popustov: 1463 točk.

HPE DL320 Gen11 NC 6526Y – zmogljiv strežnik za zahtevna poslovna okolja

Primerno za podatkovne centre Rack format za omejen prostor Priporočljivo za virtualizacijo
Zmogljiv HPE strežnik je zasnovan za podjetja, ki potrebujejo zanesljivo delovanje več uporabnikov, virtualizacijo ali procesorsko zahtevne naloge v omejenem prostoru.
  • Visoka zmogljivost z močnim procesorjem
  • 64 GB RAM za večopravilnost in hitrost
  • 8x SFF reže za fleksibilno shranjevanje
  • Rack 1U oblika za enostavno integracijo v omaro
  • Dvojni napajalnik za večjo razpoložljivost

procesor
Proizvajalec procesorja: Intel
Družina procesorjev: Intel® Xeon® Gold
Procesor: 6526Y
Taktna frekvenca procesorja: 2,8 GHz
Frekvenca procesorja: 3,9 GHz
Zmogljivostna jedra: 16
Število procesorskih jeder: 16
Predpomnilnik procesorja: 37,5 MB
Število nameščenih procesorjev: 1
spomin
Zmogljivost shranjevanja: 128 GB
Vrsta notranjega pomnilnika: DDR5-SDRAM
Funkcija: ECC
Taktna frekvenca pomnilnika: 5600 MHz
Razporeditev pomnilnika: 4 x 32 GB
Največji RAM: 2 TB
Medij za shranjevanje
Največja zmogljivost shranjevanja: 24 TB
Skupna zmogljivost shranjevanja: 0 GB
Vmesnik trdega diska: SATA
Največje podprto število trdih diskov: 4
Podprte velikosti trdih diskov: 3,5"
Vmesnik SSD-ja: PCI Express 4.0
Podprte velikosti SSD diskov: 3,5"
Število podprtih SSD-jev: 4
Funkcija: Podpora za RAID
Raven RAID-a: 0, 1, 5, 10
Podprti krmilniki RAID: HPE NS204i-u Gen11 NVMe Hot Plug Boot Optimized Storage Device
Funkcija: Podpora za vročo priključitev
grafika
Funkcija: Vgrajen grafični adapter
Največji pomnilnik grafične kartice: 16 MB
omrežje
Funkcija: Ethernet/LAN
Vrsta ethernetnega vmesnika: 10-gigabitni ethernet
Povezave in vmesniki
Število priključkov Ethernet LAN (RJ-45): 2
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa A: 3
Število priključkov VGA (D-Sub): 1
oblikovanje
Vrsta ohišja: Rack (1U)
Značilnost: Montaža v rack
Storitve
Oddaljeno upravljanje: iLO 6 ASIC
Funkcija: Modul zaupanja vredne platforme (TPM)
Različica modula zaupanja vredne platforme (TPM): 2.0
energija
Funkcija: Podpora za redundantno napajanje
Napajanje: 1000 W
Število nameščenih redundantnih napajalnikov: 2
Število glavnih napajalnikov: 2
Delovni pogoji
Delovna temperatura: 10–35 °C
Temperaturno območje shranjevanja: -30 - 60 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 8 - 90 %
Vlažnost pri skladiščenju: 5 - 95 %
Delovna nadmorska višina: 0 - 3050 m
Nadmorska višina med skladiščenjem: 0 - 9144 m
trajnost
Certifikati trajnosti: ENERGY STAR
Teža in dimenzije
Širina: 434,6 mm
Globina: 664,7 mm
Višina: 42,8 mm
Želite izvajati delovne obremenitve umetne inteligence, kot je računalniški vid, ki zahtevajo pospeševalnike grafičnih procesorjev (GPU) ali rešitve za porazdeljene podatke z razširljivim shranjevanjem? HPE ProLiant DL320 Gen11 je 1U 1P strežnik z edinstveno kompaktno zasnovo in modularno arhitekturo, ki temelji na delovnih obremenitvah, posebej zasnovan za robno računalništvo. Zagotavlja izjemno zmogljivost z 1P ekonomičnostjo in je odlična izbira za virtualizirane in kontejnerizirane delovne obremenitve. Strežnik HPE ProLiant DL320 Gen11, ki temelji na procesorjih Intel Xeon Scalable 4. in 5. generacije z do 60 jedri, 270 W, povečano pasovno širino pomnilnika (do 2 TB 5600 MT/s) in visokohitrostnim PCIe Gen5 V/I za do štiri grafične procesorje enojne širine (ali dva grafična procesorja dvojne širine), je odlična stroškovno učinkovita 1U 1P rešitev za zmogljivost. Strežniki HPE ProLiant Gen11 so zasnovani za optimizacijo IT na robu. Z izkušnjo delovanja, podobno oblaku, integrirano varnostjo in optimizirano zmogljivostjo delovnih obremenitev spodbujajo vaše podjetje naprej.

Nove funkcije Dodatne informacije:
16 modulov DIMM na procesor za skupno do 2 TB pomnilnika DDR5 z večjo pasovno širino in zmogljivostjo pomnilnika ter manjšo porabo energije.
Višje hitrosti prenosa podatkov in omrežne hitrosti prek serijskega razširitvenega vodila PCIe Gen5 z do 2x16 PCIe Gen5 in eno režo OCP 3.0.
Vključuje novo programsko opremo za upravljanje strežnikov HPE Integrated Lights-Out 6 (iLO 6), ki vam omogoča varno konfiguriranje, spremljanje in posodabljanje strežnikov HPE ProLiant Gen11 od koder koli na svetu.
Podpira možnosti zagona z možnostjo vroče priključitve ali notranjega, visoko razpoložljivega zagona RAID1 NVMe M.2.
Podpora za do 4 grafične procesorje enojne širine ali 2 grafični procesorji dvojne širine v ohišju sprednjega pogona s strežnikom GPU CTO.
Temelji na skalabilnih procesorjih Intel Xeon 4. in 5. generacije z naslednjo generacijo 5nm tehnologije, ki podpira do 60 jeder s porabo 270 W in 16 moduli DIMM DDR5 pomnilnika z do 5600 MT/s.

Besedilo je strojno prevedeno.

Enaa povzetek

Strežnik HPE DL320 Gen11 je zasnovan za zahtevnejše poslovne uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo in prilagodljivo rešitev za podjetniška okolja ali virtualizacijo. Zaradi konfiguracije z večjimi količinami pomnilnika in zmogljivim procesorjem je primeren za večje število sočasnih uporabnikov, obdelavo podatkov, strežbe baz podatkov ali poganjanje več virtualnih strojev. Primeren je tudi za gaming skupnosti ali testna okolja, kjer je pomembna odzivnost in konsistentnost delovanja. Manj priporočljiv je za okolja, kjer bi lahko prostor ali nadgradljivost povsem prevladala nad potrebami po zmogljivosti, saj 1U rack izvedba pomeni določene omejitve pri razširitvah v primerjavi z večjimi modeli.

Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.

Pogled uporabnika

Takšen strežnik praviloma uporabljajo srednje velike do večje organizacije, ki potrebujejo robustno jedro za poslovne aplikacije, skupno obdelavo podatkov ali gostovanje več virtualnih okolij. Pogosto je prva izbira v IT oddelkih, kjer se vrednoti podpora več sočasnim uporabnikom, stabilen odzivni čas in prilagodljivost konfiguracij. Manjše podjetje ali domači laboratorij, ki želi postopno širitev, bo cenilo možnost nadgradnje, vendar naj upošteva omejitve glede nadgradnje prostora v 1U rack izvedbi.

Uporabniki pogosto zaupajo tudi širšemu ekosistemu izdelkov znamke HPE, saj zagotavlja zanesljivo dolgoročno podporo in kompatibilnost z obstoječo infrastrukturo.

Zakaj kupiti na Enaa

Na Enaa lahko strežnike, kot je ta model HPE DL320 Gen11, primerjate skozi pregledno predstavitev možnosti in jasno razloženimi razliki med konfiguracijami, da lažje izberete pravo rešitev za svoje poslovno okolje. Poleg tega je na voljo strokovna podpora ekipe, ki pomaga pri razumevanju prilagodljivosti in kompatibilnosti s trenutno infrastrukturo.

Odgovori na pogosta vprašanja

Ali je ta strežnik primeren za virtualizacijo več aplikacij hkrati?

Da, zmogljiv procesor in 128 GB pomnilnika omogočata, da strežnik brez težav podpira sočasen pogon več virtualnih strojev in aplikacij, kar je ključno za moderno poslovno okolje.

Kaj je potrebno preveriti pred vgradnjo v obstoječo rack omaro?

Pred nakupom je priporočljivo preveriti dimenzije omare in možnosti priklopa, saj gre za 1U rack izvedbo, ki zahteva ustrezno globino in napajanje, še posebej v kombinaciji z redundanco napajalnikov.

Ali lahko kasneje nadgradim pomnilnik ali diskovno kapaciteto?

Strežnik omogoča razširitev pomnilnika in dodatne diske, vendar je število razpoložljivih mest določeno s fizičnimi omejitvami 1U rack ohišja, zato je smiselno načrtovati kapacitete vnaprej.

Je primeren tudi za manjša podjetja ali domačo uporabo?

Za manjša podjetja in domače laboratorije lahko služi kot zanesljiva rešitev, vendar naj bodo kupci pozorni na to, da je 1U rack izvedba bolj prilagojena profesionalnim okoljem in potrebuje primerno infrastrukturo za uporabo.

Ali je mogoče strežnik uporabiti kot gaming strežnik?

Da, s to konfiguracijo je možno brez težav vzpostaviti zmogljiv gaming strežnik za več igralcev ali testna okolja, vendar je priporočljivo izbrati SSD za največjo odzivnost pri nalaganju vsebin.

Opis posodobljen: april 2026

Podobne akcije

Vprašanja, klepet, ocene in mnenja

Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com

star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.

Najbolj prodajani

Brezplačna dostava
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
4,75
50.804,35 €
Predvidoma 10 dni
Brezplačna dostava
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
4,80
16.178,81 €
Predvidoma 10 dni
Brezplačna dostava
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
4,80
14.632,86 €
Predvidoma 10 dni
Brezplačna dostava
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
4,80
13.922,44 €
Predvidoma 10 dni