Salamoreznica Sencor SFS1001GR
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,81 (54 ocen)
🔥 Med TOP 5 najbolj prodajanimi Več podobnih: Mali gospodinjski aparati Sencor
Več podobnih: Mali gospodinjski aparati Sencor
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Šifra izdelka: log705107
S točkami zvestobe do popustov: 3 točke.
Sencor SFS1001GR salamoreznica – enostavno rezanje hrane doma
  • Enostavno rezanje s stikalom za vklop
  • Nastavljiva debelina rezin za različen izbor hrane
  • Kompakten dizajn za shranjevanje v manjših kuhinjah
  • Primerna za sir, kruh, mesnine in zelenjavo
električni rezalnik hrane
disk za rezanje iz nerjavečega jekla – premer 170 mm
vrtljivi regulator za brezstopenjsko nastavitev širine rezanja – 1–15 mm
zložljiva osnovna plošča
odstranljiv hod 167 × 179 mm z zaustavitvijo v obeh smereh
tlačni podajalnik 129 × 84 mm z lovilnimi konicami za preprečevanje nenamernega premikanja živil med rezanjem
popolno razširitev tlačnega podajalnika za rezanje večjih živil.
odstranljiv pladenj za narezano hrano
integrirani ščitniki za prste in palce
zaščitna ključavnica za otroke, ki preprečuje nenamerno delovanje
prostor za shranjevanje kablov
nedrseče noge
poraba energije: 100 W
Teža: 1,98 kg
dimenzije (širina x globina x višina): 339 × 246 × 206 mm
mere v zloženem stanju brez podvozja (dolžina x globina x višina): 339 × 109 × 206 mm
barva: bela + zelena
Podatki proizvajalca: FAST ČR, a.s., U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, info@sencor.cz
Link do varnostnih opozoril: Izdelek je bil dan na trg pred 13.12.2024.
Enaa povzetek
Vir priporočila: splošne smernice za izbiro izdelkov.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je salamoreznica primerna tudi za rezanje sira ali kruha?
Kako enostavno je čistiti to salamoreznico?
Kaj naj upoštevam pri shranjevanju salamoreznice po uporabi?
Je salamoreznico težko uporabljati za začetnike?
Kakšna je primerna debelina rezine za različna živila?
Opis posodobljen: april 2026
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,81 na podlagi 54 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Rezalniki
Ocena
Vrsta
Priključna moč
Garancija
Ta izdelek
Salamoreznica Sencor SFS1001GR
Salamoreznica Sencor SFS1001GR
4,81 (54 ocen)
Električni
51–100 W
2 leti
Podoben izdelek
Vsestranski rezalnik RITTER  Orbis 1
Električni
51–100 W
2 leti
Podoben izdelek
Vsestranski rezalnik RITTER  Sigma 1
51–100 W
51–100 W