Prenosnik Acer Swift Go 16 OLED SFG16-73-7943 40,64 cm (16")
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Acer Swift Go 16 OLED SFG16-73-7943 – prenosnik za napredne uporabnike z AI pripravljenostjo
- Podpora za lokalno izvajanje AI nalog prek NPU
- Velik, svetel in barvno natančen 40,64 cm OLED zaslon
- Optimiziran za urejanje vsebin, videoklice ter večopravilnost
- Primeren za dolgotrajno vsakodnevno mobilno uporabo
- Napredne funkcije za produktivno delo v Windows okolju
oblikovanje
Ime barve: Titanovo siva
Vrsta izdelka: Prenosnik
Barva izdelka: Siva
Oblika: Ohišje na tečajih
Zaslon
Diagonala zaslona: 40,6 cm (16")
Ločljivost zaslona: 2048 x 1280 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: WUXGA+
Vrsta plošče: OLED
Tehnologija prikaza tržnega imena: CineCrystal
Značilnost: LED osvetlitev ozadja
Izvorno razmerje stranic: 16:10
Barvni prostor RGB: DCI-P3
Barvna lestvica: 100%
Največja hitrost osveževanja: 120 Hz
procesor
Proizvajalec procesorja: Intel
Družina procesorjev: Intel Core Ultra 7
Generacija procesorjev: Intel Core Ultra (serija 2)
Procesor: 255H
Število procesorskih jeder: 16
Število niti procesorja: 16
Frekvenca procesorja: 5,1 GHz
Zmogljivostna jedra: 6
Učinkovita jedra: 8
Nizkoenergijsko učinkovito jedro: 2
Največja turbo frekvenca jedra zmogljivosti: 5,1 GHz
Učinkovita največja turbo frekvenca jedra: 4,4 GHz
Največja turbo frekvenca jedra z nizko porabo energije: 2,5 GHz
Zmogljivost Osnovna frekvenca jedra: 2 GHz
Učinkovita osnovna frekvenca jedra: 1,5 GHz
Osnovna frekvenca jedra z nizko energijsko učinkovitostjo: 700 MHz
Predpomnilnik procesorja: 24 MB
Osnovna poraba energije procesorja: 28 W
Največja turbo moč: 115 W
Nevronska procesna enota (NPU)
Nevronska procesna enota (NPU): Intel AI Boost
Funkcija: Podpora za redkost
Funkcija: Podpora za učinke sistema Windows Studio
Skupna zmogljivost procesorja do: 96 tera operacij na sekundo
Zmogljivost NPU do: 13 teraoperacij na sekundo
Zmogljivost grafičnega procesorja do: 74 tera operacij na sekundo
spomin
Kapaciteta shranjevanja: 16 GB
Vrsta notranjega pomnilnika: LPDDR5x-SDRAM
Oblika pomnilnika: Vgrajen
Največji RAM: 16 GB
Medij za shranjevanje
Skupna zmogljivost shranjevanja: 1 TB
Medij za shranjevanje: SSD
Skupna kapaciteta SSD-ja: 1 TB
Število nameščenih SSD-jev: 1
Zmogljivost SSD diska: 1 TB
Vmesnik SSD-ja: PCI Express 4.0
Značilnost: NVMe
Oblika SSD-ja: M.2
Značilnost: Vgrajen čitalnik kartic
Združljive pomnilniške kartice: MicroSD (TransFlash)
grafika
Ločen model grafične kartice: Ni na voljo
Značilnost: Vgrajen grafični adapter
Proizvajalec vgrajene grafične kartice: Intel
Družina vgrajenih grafičnih adapterjev: Intel Arc Graphics
Vgrajena grafična kartica: Intel Arc 140T
Zvok
Število vgrajenih zvočnikov: 2
Značilnost: Vgrajen mikrofon
kamera
Značilnost: Sprednja kamera
omrežje
Najvišji standard WLAN: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Standardi WLAN: Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax)
Funkcija: Bluetooth
Različica Bluetootha: 5.3
Povezave in vmesniki
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa A: 2
Število vrat USB4 Gen 3×2: 2
Število HDMI vhodov: 1
Različica HDMI: 2.1
Značilnosti: Intel® Thunderbolt 4
Značilnost: Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon
Funkcija: Preklopni način USB Type-C DisplayPort
Tipkovnica
Funkcija: Številska tipkovnica
Značilnost: Osvetljena tipkovnica
Razporeditev tipkovnice: QWERTZ
Jezik tipkovnice: nemščina
programska oprema
Arhitektura operacijskega sistema: 64-bitna
Nameščen operacijski sistem: Windows 11 Home
Baterija/akumulator
Tehnologija baterije: Litij-ionska (Li-ion)
Število baterijskih celic: 3
Kapaciteta baterije: 65 Wh
energija
Napajanje: 100 W
Značilnost: Polnilna vrata USB tipa C
Funkcija: Napajanje prek USB-ja
Varnost
Funkcija: Čitalnik prstnih odtisov
Obseg dobave
Značilnost: Napajalnik za izmenični tok
Lahka. Elegantna. Funkcionalna.
Popoln razgled
Štiri konfiguracije zaslona za živahne in podrobne vsebine, vključno z odzivnim 2K zaslonom na dotik ali ultra bogatim 3K OLED zaslonom s certifikatom DisplayHDR True Black 500 in Eyesafe 2.0.
Vaš računalnik z Intel AI to omogoča
Inteligentna in enostavna umetna inteligenca
Kopilot
Optimizirane nastavitve
Pomembna točka je jasna.
Komunikacija na novi ravni
Poenostavite svojo prisotnost
Ustvarjalna zabava
Povsod ob tvoji strani
S prenosnikom Swift Go 16 imate vse, kar potrebujete za povezavo in produktivnost. Z Bluetooth 5.4, DTS:X® Ultra, HDMI 2.1 in varnostnimi funkcijami, kot so prepoznavanje obraza, senzor prstnih odtisov in sprožilec kamere, se ta prenosnik brezhibno zlije z vsakim delovnim okoljem.