Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Več podobnih: Prenosniki - Prenosni računalniki HP
Prenosnik HP EliteBook 855 G8 R5 PRO 5650U/16GB/SSD 512GB NVMe/15.6 FHD/W11P (4L058EA)
1.589,81 €
Cena brez DDV: 1.303,12 €
36 x 53,78 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
HP EliteBook 855 G8 AMD Ryzen 5 PRO 5650U 15.6inch FHD AG 16GB 512GB SSD W11P
Samozavestno povežite in ostanite produktivni v skoraj vseh nastavitvami s čudovito oblikovanim in zelo varnim HP EliteBook 855. Zasnovan za večopravilni delovni dan, ki je na več mestih, je ta tanek in lahki računalnik zgrajen za to, kako delate.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP EliteBook 855 G8 Notebook - 15,6" - Ryzen 5 Pro 5650U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - bosanski/hrvaški/črnogorski/slovenski/srbski
- Vrsta izdelka: Prenosni računalnik
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina / srbščina
- Procesor: AMD Ryzen 5 Pro 5650U / 2,3 GHz (4,2 GHz) / 16 MB predpomnilnika
- Delovni spomin: 16 GB DDR4 (1 x 16 GB)
- Prostor trdega diska: 512 GB SSD - NVMe, HP vrednost
- Prikaz: 15,6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz
- Grafika: GRAFIKA AMD Radeon
- Vhodna naprava: Kazalna palica, KlikPad
- Tipkovnica: Bosanski/hrvaški/črnogorski/slovenski/srbski
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Numerična tipkovnica: Da
- Integrirana spletna kamera: Da
- Mreža: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2
- Baterija: 3-celični - do 19,5 ure
- Funkcije: Senzor dvorane
- Varnost: Modul zaupanja vredne platforme (TPM 2.0) Varnostni čip, bralnik prstnih odtisov, bralnik pametnih kartic
- Dimenzije (WxDxH): 35,96 cm x 23,37 cm x 1,92 cm
- Teža: 1,7 kg
- Lokalizacija: Jezik: angleščina / regija: Jadranska regija
- Okoljski standardi: ENERGIJSKA ZVEZDA kvalificirana
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - deli in delo - 3 leta Neomejena garancija - baterija - 3 leta
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | HP EliteBook 855 G8 Notebook - 15,6" - Ryzen 5 Pro 5650U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - bosanski/hrvaški/črnogorski/slovenski/srbski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina / srbščina |
| Procesor | AMD Ryzen 5 Pro 5650U / 2,3 GHz (4,2 GHz) / 16 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Prostor trdega diska | 512 GB SSD - NVMe, HP vrednost |
| Prikaz | 15,6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Grafika | GRAFIKA AMD Radeon |
| Vhodna naprava | Kazalna palica, KlikPad |
| Tipkovnica | Bosanski/hrvaški/črnogorski/slovenski/srbski |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Baterija | 3-celični - do 19,5 ure |
| Funkcije | Senzor dvorane |
| Varnost | Modul zaupanja vredne platforme (TPM 2.0) Varnostni čip, bralnik prstnih odtisov, bralnik pametnih kartic |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,96 cm x 23,37 cm x 1,92 cm |
| Teža | 1,7 kg |
| Lokalizacija | Jezik: angleščina / regija: Jadranska regija |
| Okoljski standardi | ENERGIJSKA ZVEZDA kvalificirana |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - deli in delo - 3 leta Neomejena garancija - baterija - 3 leta |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Prenosniki - Prenosni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta prenosnika
Tip procesorja
Pomnilnik
Zaslon
Tip zaslona
Kapaciteta diska
Tip diska
Vgrajen mobilni modul / LTE
Zaslon na dotik
Docking priključek
Ločena grafika
Operacijski sistem
Garancija
Ta izdelek
Prenosnik Samsung Galaxy Book5 360 Intel Ultra 5-226V/16GB/SSD 512GB NVMe/39,6 cm (15,6") FHD Touch/DE/Win11Pro siv
1.277,45 €
Poslovni prenosniki
Ultrabook
Intel Ultra 5
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Da
ThunderBolt 4
Ne
Windows PRO
1 leto
Podoben izdelek
864,39 €
Poslovni prenosniki
Ultrabook
Intel Core i5
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
/
Ne
Windows PRO
1 leto
Podoben izdelek
1.050,62 €
Poslovni prenosniki
Ultrabook
Intel Core i5
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
ThunderBolt 4
Ne
Windows
1 leto
Podoben izdelek
744,99 €
Poslovni prenosniki
Ultrabook
Intel Core i5
16 GB
39,62 cm (15,6")
1920 x 1080 (FHD)
512 GB
NVMe SSD
Ne
Ne
/
Ne
Windows
1 leto
Najbolj prodajani
+ Promo koda
Brezplačna dostava
2.148,99 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana
Brezplačna dostava
Priporočamo
981,21 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
1.133,72 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo
699,00 €
PRIPRAVLJENO V 1 URI, Savska 3a, Ljubljana