Prenosni računalnik LG gram Book 15UB50T-G.AP56G, i5-1334U, 16GB, 512GB SSD, FHD IPS, DE, Win11 Pro
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG gram Book 15UB50T-G.AP56G – lahek in zmogljiv za poslovno mobilnost
- Izjemno lahek in prenosljiv za delo na poti
- 16 GB RAM in 512 GB SSD za gladko delo z dokumenti
- Full HD IPS zaslon zagotavlja jasen prikaz
- Windows 11 Pro za napredno upravljanje sistema
- Primeren za večopravilnost in daljše delovne seje
Ocena ključnih lastnosti izdelka
| Lastnost | Vrednost | Ocena z emoji |
|---|---|---|
| Področje uporabe | Poslovni prenosniki | 🟢 9.5 |
| Vrsta prenosnika | Ultrabook | 🟢 9.2 |
| Pripravljen za AI | Brez | |
| Tip procesorja | Intel Core i5 | 🟢 8.8 |
| Generacija/Serija procesorja | Intel 13. generacija | 🟢 9.0 |
| Pomnilnik | 16 GB | 🟢 9.1 |
| Zaslon | 39,62 cm (15,6") | 🟢 8.7 |
| Matrika (panel) | IPS | 🟢 9.0 |
| Tip zaslona | 1920 x 1080 (FHD) | 🟢 8.5 |
| Svetilnost cd/m2 (niti) | 300 niti | 🟡 7.0 |
| Svetleč ali matiran zaslon | Matiran | 🟢 9.3 |
| Kapaciteta diska | 512 GB | 🟢 8.6 |
⚖️ Primerjaj lastnosti z drugimi izdelki po lastni izbiri
Oblika
Vrsta izdelka: Prenosni računalnik
Barva izdelka: Srebrna, Titanova
Oblika: Školjkasta
Pozicioniranje na trgu: Poslovni
Zaslon
Diagonala zaslona: 39,6 cm (15,6")
Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
Vrsta HD: Full HD
Vrsta plošče: IPS
Značilnost: LED osvetlitev ozadja
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Značilnost: Zaslon proti bleščanju
Svetlost: 300 cd/m²
Diagonala zaslona (cm): 39,6 cm
Procesor
Proizvajalec procesorjev: Intel
Družina procesorjev: Intel® Core i5
Generacija procesorjev: Procesorji Intel® Core i5 13. generacije
Procesor: i5-1334U
Število jeder procesorja: 10
Niti procesorja: 12
Frekvenca procesorja Boost: 4,6 GHz
Zmogljiva jedra: 2
Učinkovita jedra: 8
Zmogljiva jedra Maximum Turbo Frekvenca: 4,6 GHz GHz
Največja učinkovita turbo frekvenca jedra: 3,4 GHz
Predpomnilnik procesorja: 12 MB
Vrsta predpomnilnika procesorja: Pametni predpomnilnik
Osnovna moč procesorja: 15 W
Največja turbo moč: 55 W
Pomnilnik
Kapaciteta pomnilnika: 16 GB
Vrsta notranjega pomnilnika: DDR4-SDRAM
Hitrost pomnilnika: 3200 MHz
Pomnilniški kanali: Dvokanalni
Medij za shranjevanje
Skupna kapaciteta shranjevanja: 512 GB
Medij za shranjevanje: SSD
Skupna kapaciteta SSD: 512 GB
Število nameščenih SSD-jev: 1
Kapaciteta shranjevanja SSD: 512 GB
Vmesnik SSD: PCI Express 4.0
Značilnost: NVMe
Oblika SSD: M.2
Grafika
Model ločene grafične kartice: Ni na voljo
Značilnost: Integrirana grafična kartica
Proizvajalec integrirane grafične kartice: Intel
Zvok
Zvočni sistem: Dolby Atmos
Število vgrajenih zvočnikov: 2
Moč zvočnika: 1,5 W
Značilnost: Vgrajen mikrofon
Kamera
Značilnost: Sprednja kamera
Sprednja kamera, tip HD: HD
Omrežje
Najvišji standard WLAN: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardi WLAN: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Vrsta antene: 2x2
Model krmilnika WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX203
Značilnost: Bluetooth
Različica Bluetooth: 5.2
Vrata in vmesniki
Število vrat USB 2.0: 1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa A: 1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa C: 2
Število vrat HDMI: 1
Značilnost: Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon
Značilnost: Način preklapljanja med USB Type-C DisplayPort
Tipkovnica
Vhodna naprava: Sledilna ploščica
Značilnost: Številska tipkovnica
Značilnost: Tipkovnica v otočnem slogu
Značilnost: Gumb Copilot
Programska oprema
Nameščen operacijski sistem: Windows 11 Pro
Baterija
Tehnologija baterije: Litij-ionska (Li-ion)
Kapaciteta baterije: 54 Wh
Napajanje
Značilnosti: Polnilna vrata USB Type-C
Značilnosti: USB Power Delivery
Varnost
Značilnosti: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Teža in dimenzije
Širina: 359,8 mm
Globina: 237,8 mm
Višina (spredaj): 1,89 cm
Višina (zadaj): 1,94 cm
Teža: 1,69 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 552 mm
Globina embalaže: 345 mm
Višina embalaže: 69 mm