Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Acer Swift 14 AI OLED SF14-51-71AJ – zmogljiv ultrabook z napredno AI podporo
- Intel Core Ultra 7 z NPU za lokalno AI uporabo
- 1TB SSD in 16GB RAM za tekoče večopravilnost
- Svetel 14" OLED zaslon za natančne barve
- Lahka in tanka zasnova – enostavno prenašanje
- Optimalno za napredno delo v okolju Windows 11
Ocena ključnih lastnosti izdelka
| Lastnost | Vrednost | Ocena |
|---|---|---|
| Področje uporabe | Večnamenski prenosniki | 🟢 9.5 |
| Vrsta prenosnika | Ultrabook | 🟢 9.2 |
| Pripravljen za AI | Copilot + PC (napredna) | 🟢 9.8 |
| Tip procesorja | Intel Ultra 7 | 🟢 9.3 |
| Generacija/Serija procesorja | Intel Ultra (2. gen) | 🟢 9.4 |
| Pomnilnik | 16 GB | 🟢 8.8 |
| Zaslon | 35,56 cm (14") | 🟢 8.5 |
| Matrika (panel) | OLED | 🟢 9.7 |
| Tip zaslona | 1920 x 1200 (FHD+) | 🟢 8.6 |
| Svetilnost cd/m2 (niti) | ||
| Svetleč ali matiran zaslon | ||
| Kapaciteta diska | 1 TB | 🟢 8.9 |
⚖️ Primerjaj lastnosti z drugimi izdelki po lastni izbiri
Oblika
Barva: Črna
Vrsta izdelka: Prenosnik
Barva izdelka: Črna
Oblika: Školjkasta
Pozicioniranje na trgu: Igranje iger
Zaslon
Diagonala zaslona: 40,6 cm (16")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1600 slikovnih pik
Vrsta HD: WQXGA
Vrsta plošče: IPS
Tehnologija zaslona Trženjsko ime: ComfyView
Izvorno razmerje stranic: 16:10
Površina zaslona: Mat
Najvišja hitrost osveževanja: 240 Hz
Procesor
Proizvajalec procesorja: Intel
Družina procesorjev: Intel Core Ultra 9
Generacija procesorjev: Intel Core Ultra (serija 2)
Procesor: 275HX
Število jeder procesorja: 24
Vremen procesorja: 24
Frekvenca procesorja Boost: 5,4 GHz
Zmogljiva jedra: 8
Učinkovita jedra: 16
Najvišja turbo frekvenca zmogljivih jeder: 5,4 GHz
Najvišja turbo frekvenca učinkovitih jeder: 4,6 GHz
Osnovna frekvenca jedra: 2,7 GHz
Učinkovita osnovna frekvenca jedra: 2,1 GHz
Predpomnilnik procesorja: 36 MB
Osnovna moč procesorja: 55 W
Največja turbo moč: 160 W
Nevronska procesna enota (NPU)
Nevronska procesna enota (NPU): Intel AI Boost
Funkcija: Podpora za redkost
Funkcija: Podpora za učinke Windows Studio
Ogrodja programske opreme AI, ki jih podpira NPU: DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN
Skupna zmogljivost procesorja do: 36 terabajtov na sekundo
Zmogljivost NPU do: 13 terabajtov na sekundo
Zmogljivost grafičnega procesorja do: 8 terabajtov na sekundo
Pomnilnik
Kapaciteta pomnilnika: 32 GB
Vrsta notranjega pomnilnika: DDR5 SDRAM
Oblika pomnilnika: SO-DIMM
Reže za pomnilniške kartice: 2x SO-DIMM
Največji RAM: 64 GB
Mediji za shranjevanje
Skupna zmogljivost shranjevanja: 1 TB
Mediji za shranjevanje: SSD
Skupna kapaciteta SSD-ja: 1 TB
Število nameščenih SSD-jev: 1
Kapaciteta shranjevanja SSD: 1 TB
Vmesnik SSD: PCI Express 4.0
Značilnost: NVMe
Oblika SSD-ja: M.2
Značilnost: Vgrajen bralnik kartic
Združljive pomnilniške kartice: MicroSD (TransFlash)
Grafika
Proizvajalec ločene grafične kartice: NVIDIA
Model ločene grafične kartice: NVIDIA GeForce RTX 5070
Pomnilnik ločene grafične kartice: 8 GB
Vrsta namenskega grafičnega pomnilnika: GDDR7
Značilnost: Vgrajena grafična kartica
Proizvajalec integrirane grafične kartice: Intel
Značilnost: Diskretna grafična kartica
Družina vgrajenih grafičnih kartic: Intel Graphics
Model integrirane grafične kartice: Intel Graphics
Zvok
Zvočni sistem: DTS:X Ultra
Število vgrajenih zvočnikov: 2
Značilnost: Vgrajen mikrofon
Število mikrofonov: 2
Kamera
Značilnost: Sprednja kamera
Omrežje
Najvišji standard WLAN: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardi WLAN: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Vrsta antene: 2x2
Značilnost: Ethernet/LAN
Hitrost prenosa podatkov Ethernet LAN: 5000 Mbit/s
Značilnost: Bluetooth
Različica Bluetooth: 5.4
Vrata in vmesniki
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa A: 1
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število vrat tipa A: 2
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število vrat tipa C: 2
Število vrat Ethernet LAN (RJ-45): 1
Število vrat HDMI: 1
Različica HDMI: 2.1
Značilnost: Intel® Thunderbolt 4
Značilnost: Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon
Značilnost: USB Type-C DisplayPort Preklopni način
Čip na matični plošči: Intel HM870
Tipkovnica
Vhodna naprava: Sledilna ploščica
Značilnost: Številska tipkovnica
Značilnost: Osvetljena tipkovnica
Barva osvetlitve ozadja tipkovnice: RGB
Območje osvetljene tipkovnice: 4-consko RGB
Značilnost: Tipka Copilot
Programska oprema
Arhitektura operacijskega sistema: 64-bitna
Nameščen operacijski sistem: Windows 11 Home
Baterija
Tehnologija baterije: Litij-ionska (Li-Ion)
Kapaciteta baterije: 90 Wh
Čas delovanja baterije: 8 ur
Napajanje
Napajalnik: 230 W
Značilnost: Priključek za napajanje z enosmernim tokom
Značilnost: Priključek za polnjenje USB tipa C
Značilnost: Napajanje USB
Napetost polnjenja USB: 5 V
Tok polnjenja USB: 3 A
Varnost
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Značilnost: Modul zaupanja vredne platforme (TPM)
Različica modula zaupanja vredne platforme (TPM): 2.0
Teža in dimenzije
Širina: 356,8 mm
Globina: 275,5 mm
Višina: 26,8 mm