Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Acer Aspire 14 AI A14-11M-X7MH – učinkovit ultrabook z napredno AI podporo
- Snapdragon X procesor z vgrajeno AI podporo (Copilot+ PC)
- 16 GB RAM in hiter 512 GB SSD
- Jasen 14" WUXGA IPS zaslon za udobno delo
- Tiho, varčno in hitro lokalno izvajanje nalog
- Primeren za daljšo uporabo na poti ali doma
Ocena ključnih lastnosti izdelka
| Lastnost | Vrednost | Ocena |
|---|---|---|
| Področje uporabe | Večnamenski prenosniki | 🟢 9.0 |
| Vrsta prenosnika | Ultrabook | 🟢 9.2 |
| Pripravljen za AI | Copilot + PC (napredna) | 🟢 9.5 |
| Tip procesorja | ||
| Generacija/Serija procesorja | Snapdragon X Plus | 🟢 8.8 |
| Pomnilnik | 16 GB | 🟢 9.0 |
| Zaslon | 35,56 cm (14") | 🟢 8.2 |
| Matrika (panel) | IPS | 🟢 9.1 |
| Tip zaslona | 1920 x 1200 (FHD+) | 🟢 9.0 |
| Svetilnost cd/m2 (niti) | ||
| Svetleč ali matiran zaslon | Matiran | 🟢 8.7 |
| Kapaciteta diska | 512 GB | 🟢 8.5 |
⚖️ Primerjaj lastnosti z drugimi izdelki po lastni izbiri
Oblika
Vrsta izdelka: Prenosnik
Barva izdelka: Modra
Oblika: Školjkasta
Zaslon
Diagonala zaslona: 35,6 cm (14")
Ločljivost zaslona: 1920 x 1200 slikovnih pik
Vrsta HD: WUXGA
Vrsta plošče: OLED
Tehnologija zaslona Tržno ime: CineCrystal
Izvorno razmerje stranic: 16:10
Največja hitrost osveževanja: 60 Hz
Procesor
Proizvajalec procesorja: Intel
Družina procesorjev: Intel Core Ultra 7
Generacija procesorjev: Intel Core Ultra (serija 2)
Procesor: 258V
Število jeder procesorja: 8
Niti procesorja: 8
Frekvenca procesorja Boost: 4,8 GHz
Zmogljiva jedra: 4
Jedra z nizko porabo energije: 4
Največja turbo frekvenca zmogljivega jedra: 4,8 GHz
Največja turbo frekvenca jedra z nizko porabo energije: 3,7 GHz
Osnovna frekvenca jedra: 2,2 GHz
Osnovna frekvenca jedra z nizko porabo energije: 2200 MHz
Predpomnilnik procesorja: 12 MB
Vrsta predpomnilnika procesorja: Pametni predpomnilnik
Osnovna moč procesorja: 17 W
Največja moč v načinu Turbo: 37 W
Nevronska procesna enota (NPU)
Nevronska procesna enota (NPU): Intel AI Boost
Funkcija: Podpora za redkost
Funkcija: Podpora za učinke Windows Studio
Ogrodja programske opreme AI, ki jih podpira NPU: DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN
Skupna zmogljivost procesorja: Do 115 tera operacij na sekundo
Zmogljivost NPU: Do 47 tera operacij na sekundo
Zmogljivost grafičnega procesorja: Do 64 tera operacij na sekundo
Pomnilnik
Kapaciteta pomnilnika: 32 GB
Vrsta notranjega pomnilnika: LPDDR5x SDRAM
Največji RAM: 32 GB
Mediji za shranjevanje
Skupna zmogljivost shranjevanja: 1 TB
Mediji za shranjevanje: SSD
Skupna zmogljivost SSD: 1 TB
Število nameščenih SSD-jev: 1
Zmogljivost shranjevanja SSD: 1 TB
Vmesnik SSD: PCI Express 4.0
Funkcije: NVMe
Oblika SSD: M.2
Funkcije: Vgrajen bralnik kartic
Združljive pomnilniške kartice: MicroSD (TransFlash)
Grafika
Model ločene grafične kartice: Ni na voljo
Funkcije: Vgrajen grafični adapter
Proizvajalec vgrajenega grafičnega procesorja: Intel
Družina vgrajenih grafičnih adapterjev: Intel Arc Graphics
Model vgrajene grafične kartice: Intel Arc Graphics 140V
Zvok
Število vgrajenih zvočnikov: 2
Funkcije: Vgrajen mikrofon
Kamera
Funkcije: Sprednja kamera
Funkcije: Kamera za zasebnost
Vrsta zasebnosti: Zaklop za zasebnost
Omrežje
Najvišji standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Standardi Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Funkcije: Ethernet/LAN
Hitrosti prenosa podatkov Ethernet LAN: 10, 100, 1000 Mbps
Funkcije: Bluetooth
Različica Bluetooth: 5.4
Vrata in vmesniki
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa A: 2
Število vrat USB 4 Gen 3×2: 2
Število vrat HDMI: 1
Značilnost: Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon
Tipkovnica
Vhodna naprava: Sledilna ploščica
Značilnost: Osvetljena tipkovnica
Značilnost: Tipka Copilot
Programska oprema
Arhitektura operacijskega sistema: 64-bitna
Nameščen operacijski sistem: Windows 11 Home
Baterija
Tehnologija baterije: Litij-ionska (Li-ion)
Življenjska doba baterije: 26 ur
Napajanje
Napajalnik: 100 W
Značilnost: Polnilna vrata USB tipa C
Varnost
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Značilnost: Modul zaupanja vredne platforme (TPM)
Teža in dimenzije
Širina: 312,4 mm
Globina: 225,9 mm
Višina: 9,7 mm