SONY SEL-50150GM
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Sony SEL-50150GM – prilagodljiv dodatek za fotografski studio
- Enostavna integracija v obstoječi foto sistem
- Povečuje funkcionalnost in urejenost studia
- Primeren za različne načine uporabe in postavitve
- Stabilna in varna konstrukcija za pogosto uporabo
- Olajša reorganizacijo in hitro spremembo opreme
Stalna zaslonka F2 od 50 mm do 150 mm v telefoto objektivu z zoomom, ki tehta samo 1340 g;
Dobra zanesljivost in širok nabor krmilnih elementov izpolnjujeta profesionalne zahteve;
Najmanjša razdalja ostrenja 0,4m(W)–0,74m(T)
Premer filtra 95mm
Teža 1340 g
Prelomni telefoto objektiv z zoomom F2 za novo izraznost.
Razvit za ustvarjalce, ki si želijo raznolikosti in izrazov naslednje generacije, je ta telefoto zoom prvi na svetu z največjo goriščno razdaljo 150 mm in zaslonko F2. Globoka zameglitev ozadja s stiskanjem telefoto za ustvarjalne portrete in velika zaslonka sta idealni za dogodke v notranjih prostorih. Vse to plus notranji zoom v agilnem objektivu, ki tehta samo 1340 g.
Okreten telefoto objektiv z zoomom F2 G Master™.
Ta inovativni telefoto objektiv z zoom je prvi na svetu z največjo goriščno razdaljo 150 mm in zaslonko F2. Globoka zameglitev ozadja deluje s telefoto stiskanjem za ustvarjalne portrete, velika zaslonka pa je idealna za dogodke v zaprtih prostorih. Vse to plus notranji zoom v okretnem objektivu, ki tehta le 1340 g.