Več podobnih: Računalniki PCX
Več podobnih: Računalniki PCX
Računalnik PCX EXAM F2023 (i3/4GB/SSD 120GB/DVDRW)
285,53 €
Cena brez DDV: 234,04 €
24 x 14,32 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Vrsta procesorja | Intel Core i3 |
| Vrsta procesorja dodatno | -7100, 3,9 GHz |
| Operacijski sistem | Brez |
| Velikost pomnilnika | 4 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR 4 (1x 4GB) |
| SSD pogon | 120 GB |
| SSD pogon dodatno | SATA |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel HD Graphics 630 |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Vrsta ohišja dodatno | MIDI |
| Tip/vrsta računalnika | Osnovni |
| Nabor vezja | MSI H110M ECO |
| Napajalnik | 350W LC Power LC6350 V2.3 80+ |
| Priključki spredaj | 2x USB 3.0, AUDIO |
| Priključki zadaj | 1x DVI-D, 1x VGA, 1x HDMI, 1xPS/2, 4x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x GLAN , 3x AUDIO |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 1xPCI-Ex16,2xPCI-Ex1, 1x PCI-E, 1xRAM |
| Razširitvena mesta | 3x 3,5" interni HDD |
| Tipkovnica in miška | / |
| Zvočniki | / |
| Brezžične povezave | / |
| Žične povezave | Intel I219V Gigabit LAN controller |
| Optična enota | DVD-RW SATA |
| RAID | / |
| Varnost | / |
| Mere (Š x V x G) | Širina 180 mm, Višina 365 mm, Globina 425 mm |
| Teža | 8,5 kg |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR 6.1 |
| Garancija v mesecih | 24 |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni