Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP Pro 3010 MT E7500 VN938
439,48 €
Cena brez DDV: 360,23 €
36 x 15,13 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Računalnik HP Pro 3010 MT E7500 VN938
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel Core 2 Duo E7500 Processor (2.93-GHz, 3 MB L2 cache, 1066-MHz FSB) |
| Osnovna plošča | Intel G43 Express Chipset |
| Pomnilnik | 2-GB DDR3 PC3-10600 (1066/1333-MHz) Non-ECC (2 x 1GB) |
| Trdi disk | 320GB 7200 rpm SATA 3.0-Gb/s |
| Optična enota | SATA SuperMulti LightScribe DVD Writer |
| Grafična kartica | Intel Graphics Media Accelerator X4500HD z podporo DX10 |
| Mrežne povezave | Realtek 8111DL Gigabit |
| Vmesniki | 3x PCIe x1 slot, 1x PCIe x16 slot |
| Miška | optična |
| Tipkovnica | slovenska |
| Ohišje | Mikrostolp |
| Operacijski sistem | Free DOS |
| Priključki | spredaj: 2x USB 2.0, 1x audio i/o, zadaj: 4x USB 2.0,RJ-45, DVI-D, VGA, 1x mic, audio i/o, dig. spdif out, 3x surround out |
| Dimenzije | 385 x 185 x 416 mm , 7,58 kg |
| Ostalo | brez serijskega in paralelnega porta |
| Garancija | 3 leta (3-3-0) |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni