Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
Računalnik HP 290 G4 MT Intel Core i5-10500 8GB 512GB SSD DVD-WR KBD Optical Mouse Speakers W11P
763,74 €
Cena brez DDV: 626,02 €
36 x 25,93 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
HP 290 G4 MT Intel Core i5-10500 8GB 512GB SSD DVD-WR KBD Optical Mouse Speakers W11P
Vzemite svoje vsakodnevno delo po dostopni ceni s HP 290 MT. Get zanesljivo moč računalnika, ki jo potrebujete, medtem ko zmanjšanje skupnih stroškov lastništva - zdaj, da je pametna naložba.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP 290 G4 - mikro stolp - Core i5 10500 3,1 GHz - 8 GB - SSD 512 GB
- Vrsta: Osebni računalnik - mikro stolp
- Lokalizacija: Jezik: angleščina / regija: Jadranska regija
- Procesor: Intel Core i5 (10th Gen) 10500 / 3,1 GHz (4,5 GHz) (6-jedro)
- Glavne funkcije procesorja: Tehnologija Intel Turbo Boost
- Pomnilnik predpomnilnika: 12 MB
- Predpomnilnik na procesor: 12 MB
- OVEN: 8 GB (nameščen) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM - ne-ECC
- Krmilnik za shranjevanje: SATAN
- Trdi disk: SSD 512 GB - PCI Express 3,0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe)
- Optično shranjevanje: DVD-Writer
- Grafični krmilnik: Intel UHD grafika 630
- Zvočni izhod: Stereo
- Mreža: Gige
- Moč: (50/60 Hz)
- Sistem za operacijski sistem: Windows 11 Pro
- Dimenzije (WxDxH): 15,5 cm x 33,7 cm x 30,3 cm
- Teža: 4,7 kg
- Okoljski standardi: ENERGIJSKA ZVEZDA kvalificirana
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - deli in delo - 1 leto - na kraju samem
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | HP 290 G4 - mikro stolp - Core i5 10500 3,1 GHz - 8 GB - SSD 512 GB |
| Vrsta | Osebni računalnik - mikro stolp |
| Lokalizacija | Jezik: angleščina / regija: Jadranska regija |
| Procesor | Intel Core i5 (10th Gen) 10500 / 3,1 GHz (4,5 GHz) (6-jedro) |
| Glavne funkcije procesorja | Tehnologija Intel Turbo Boost |
| Pomnilnik predpomnilnika | 12 MB |
| Predpomnilnik na procesor | 12 MB |
| OVEN | 8 GB (nameščen) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM - ne-ECC |
| Krmilnik za shranjevanje | SATAN |
| Trdi disk | SSD 512 GB - PCI Express 3,0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optično shranjevanje | DVD-Writer |
| Grafični krmilnik | Intel UHD grafika 630 |
| Zvočni izhod | Stereo |
| Mreža | Gige |
| Moč | (50/60 Hz) |
| Sistem za operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Dimenzije (WxDxH) | 15,5 cm x 33,7 cm x 30,3 cm |
| Teža | 4,7 kg |
| Okoljski standardi | ENERGIJSKA ZVEZDA kvalificirana |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - deli in delo - 1 leto - na kraju samem |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
HP
HP REG 23010 8028 Barcelona ES
reg@hp.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Namizni računalniki
Ocena
Področje uporabe
Vrsta računalnika
Tip procesorja
Pomnilnik
Kapaciteta diska
Tip diska
Ločena grafika
Grafična kartica
Operacijski sistem
Wi-Fi
Bluetooth
DVD zapisovalnik
Ta izdelek
Namizni računalnik PCPlus School, i5-12400, 16 GB, 512 GB NVMe SSD, Windows 11 Pro, EDU
751,31 €
Poslovni računalnik
Standard
Intel Core i5
16 GB
512 GB NVMe
NVMe M.2 SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Windows PRO
Ne
Ne
Da
Za osebno uporabo
Standard
Intel Core i5
8 GB
512 GB NVMe
NVMe M.2 SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Windows
/
/
Ne
Podoben izdelek
1.288,36 €
Poslovni računalnik
Standard
Intel Core i5
16 GB
512 GB NVMe
NVMe M.2 SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Windows PRO
Da
Da
Ne
Podoben izdelek
648,50 €
Poslovni računalnik
Standard
Intel Core i5
16 GB
512 GB NVMe
NVMe M.2 SSD
Ne
Integrirana grafična kartica
Brez
Ne
Ne
Ne
Najbolj prodajani
386,33 €
Predvidoma 1 do 2 dni
Brezplačna dostava
761,89 €
Predvidoma 5 dni
Brezplačna dostava
Brezplačna dostava
861,70 €
Predvidoma 5 dni