star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Računalniki Asus
Več podobnih: Računalniki Asus
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Šifra izdelka: 152174002
S točkami zvestobe do popustov: 65 točk.
Asus V500 Mini Tower V501MV – učinkovitost za poslovno rabo
Dobro za pisarniško delo Primerno za poslovne uporabnike Brez AI pospeševanja
  • Zanesljiva zmogljivost za vsakodnevno delo
  • 16 GB RAM za učinkovito večopravilnost
  • 512 GB SSD za hitro shranjevanje in odzivnost
  • Kompaktna mini tower zasnova za prihranek prostora
  • Enostavna nadgradljivost za prihodnje potrebe
Tehnične podrobnosti
Vrsta procesorja Intel Core 5
Vrsta procesorja dodatno 210H procesor 2,20 GHz (12M, do 4,80 GHz, 8-jeder, 12-niti)
Operacijski sistem Brez
Velikost pomnilnika 16 GB
SSD pogon 512 GB
SSD pogon dodatno M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD (1x prosto M.2 2280)
HDD pogon Brez
HDD pogon dodatno (brez)
Grafična kartica Integrirana
Grafična kartica dodatno Intel UHD Graphics
Vrsta ohišja Mini stolp (MT)
Tip/vrsta računalnika Poslovni
Nabor vezja B760
Napajalnik 180W power supply (80+ Bronze, peak 228W)
Priključki spredaj 2x USB 3.2 Gen1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen1 Type-C, 1x 3.5mm kombinirani avdio priključek
Čitalec kartic /
Tipkovnica in miška /
Zvočniki Zvočniki: brez vgrajenih zvočnikov; Zvok: High Definition 7.1 Channel Audio
Brezžične povezave /
Žične povezave 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Optična enota Brez
RAID /
Varnost HDD UPPS, Kensington Security Slot
Mere (Š x V x G) 15,55 x 35,68 x 20,17 cm
Teža 6 KG
Barva Črna
Barva dodatno (Black)
Dodatne informacije Air Cooler, 15L ohišje
Garancija v mesecih 36 PUR (Pick up/return)
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Kdo je tipični uporabnik ASUS V500 Mini Tower V501MV-05210H0180?
Ali je mogoče nadgraditi pomnilnik in disk v tem računalniku?
Je ta računalnik primeren za igranje sodobnih iger?
Opis posodobljen: maj 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Europe Paasheuvelweg 25 AMSTERDAM NL
email@asus.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.