ASUS ExpertCenter P5 P500SV-07240H013X Core7-240H/16GB/512SSD/W11 Pro
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Računalniki Asus
Več podobnih: Računalniki Asus
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 9821320609
S točkami zvestobe do popustov: 98 točk.
Asus ExpertCenter P5 P500SV-07240H013X – zanesljiva izbira za AI in vsakodnevno poslovno uporabo
Primerno za poslovne uporabnike Podpora za umetno inteligenco 16 GB RAM – za zahtevnejše naloge
  • Podpora za lokalno AI obdelavo in Copilot orodja
  • Hitro delovanje z 16 GB RAM in NVMe SSD diskom
  • Stabilno dolgotrajno delovanje tudi pri večjih obremenitvah
  • Primeren za večzaslonsko delo in pisarniške naloge
  • Prilagodljivost za nadaljnje nadgradnje sistema
procesor
Proizvajalec procesorja: Intel
Družina procesorjev: Intel Core 7
Generacija procesorjev: Intel Core (serija 2)
Procesor: 240H
Število procesorskih jeder: 10
Število niti procesorja: 16
Frekvenca procesorja: 5,2 GHz
Zmogljivostna jedra: 6
Učinkovita jedra: 4
Največja turbo frekvenca jedra zmogljivosti: 5,2 GHz
Učinkovita največja turbo frekvenca jedra: 4 GHz
Zmogljivost Osnovna frekvenca jedra: 2,5 GHz
Učinkovita osnovna frekvenca jedra: 1,8 GHz
Predpomnilnik procesorja: 24 MB
Vrsta predpomnilnika procesorja: Pametni predpomnilnik
Osnovna moč procesorja: 45 W
Največja turbo moč: 115 W
spomin
Zmogljivost shranjevanja: 16 GB
Največji RAM: 64 GB
Vrsta notranjega pomnilnika: DDR5-SDRAM
Razporeditev pomnilnika: 1 x 16 GB
Reže za pomnilniške kartice: 2x DIMM
Medij za shranjevanje
Skupna zmogljivost shranjevanja: 512 GB
Medij za shranjevanje: SSD
Skupna kapaciteta SSD-ja: 512 GB
Število nameščenih SSD-jev: 1
Zmogljivost SSD diska: 512 GB
Vmesnik SSD-ja: PCI Express 4.0
Značilnost: NVMe
Oblika SSD-ja: M.2
Velikost pogona M.2 SSD: 2280 (22 x 80 mm)
grafika
Značilnost: Vgrajen grafični adapter
Ločen model grafične kartice: Ni na voljo
Proizvajalec vgrajene grafične kartice: Intel
Družina vgrajenih grafičnih adapterjev: Intel Graphics
Model vgrajene grafične kartice: Intelova grafika
omrežje
Funkcija: Ethernet/LAN
Hitrosti prenosa podatkov Ethernet LAN: 10, 100, 1000 Mbit/s
Tehnologija kabliranja: 10/100/1000Base-T(X)
Funkcija: Wi-Fi
Najvišji standard WLAN: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardi WLAN: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Tip antene: 2x2
Funkcija: Bluetooth
Različica Bluetootha: 5.4
Povezave in vmesniki
Število vrat USB 2.0: 4
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa A: 2
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa C: 1
Število HDMI vhodov: 1
Različica HDMI: 1.4
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.4
Število priključkov Ethernet LAN (RJ-45): 1
Funkcija: Izhod
Funkcija: Vhod
Značilnost: Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon
Število zadnjih USB vrat: 4
Število sprednjih USB vhodov: 3
Število sprednjih avdio priključkov: 1
Število zadnjih avdio priključkov: 3
Vrata SATA III: 2
Razširitvene reže
Reže PCI Express x16 (Gen 4.x): 1
oblikovanje
Vrsta ohišja: SFF
Ime barve: Siva
Število 3,5-palčnih razširitvenih rež: 1
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Barva izdelka: Siva
Leto uvedbe: 2025
Storitve
Tržno pozicioniranje: Poslovanje
Zvočni sistem: Zvok visoke ločljivosti
Zvočni kanali: 7.1 kanalov
Funkcija: Zaščita z geslom
Vrsta zaščite z geslom: trdi disk, uporabniško
Funkcija: Modul zaupanja vredne platforme (TPM)
Vrsta izdelka: Osebni računalnik
Različica modula zaupanja vredne platforme (TPM): 2.0
programska oprema
Arhitektura operacijskega sistema: 64-bitna
Nameščen operacijski sistem: Windows 11 Pro
energija
Napajanje: 180 W
Napajanje - vhodna napetost: 100 - 240 V
Napajanje - Vhodna frekvenca: 50 - 60 Hz
Certifikat 80 Plus: 80 PLUS Bronze
Potrdila
Potrdila o skladnosti: REACH
trajnost
Certifikati trajnosti: ENERGY STAR, EPEAT Silver
Teža in dimenzije
Širina: 93 mm
Globina: 296 mm
Višina: 309 mm
Teža: 5,06 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 490 mm
Globina embalaže: 168 mm
Višina embalaže: 510 mm
Pametna zmogljivost za podjetja
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta računalnik primeren za lokalno uporabo AI orodij brez povezave v oblak?
Kaj moram upoštevati pri nadgradnji komponent?
Kako je poskrbljeno za varnost podatkov na tem računalniku?
Kje najdem več informacij o AI podpori v namiznih računalnikih?
Ali je možno priključiti več monitorjev in kako vpliva to na delovanje?
Opis posodobljen: april 2026
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.