Monitor Samsung Odyssey G7 S32BG700EU, 81,28 cm (32), 3840 x 2160 (4K UHD), 350 cd/m2, 16 : 9, 1 ms, IPS, HDMI, 2 x DisplayPort, VESA, pivot, zvočniki, 144 Hz, gaming, črn
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Enaka ponudba drugega dobavitelja na voljo z dobavo: 10 dni in višjo ceno.
Monitor Samsung Odyssey G7 S32BG700EU z odzivnim časom 1 ms odpravi težave z zamegljenostjo gibanja. Igranja ne bo motilo niti trganje slike (hitrost osveževanja do 144 Hz, podpora za prilagodljivo osveževanje (FreeSync Premium Pro in G-Sync)). Monitor ima vgrajene zvočnike, zato ne boste potrebovali zunanjih dodatkov. Ločljivost 4K UHD, ki odlikuje 32-palčni zaslon, zagotavlja detajliran prikaz. Monitor pa obenem odlikujeta še možnost pivota in svetilnost do 350 cd/m2 za dobro vidno sliko tudi v svetlih prostorih.
Samsung Odyssey G7 S32BG700: Doživite vrhunsko sliko in zmogljivost
Če ste strastni igralec, ki išče monitor, ki bo zadovoljil vaše visoke zahteve, potem je Samsung Odyssey G7 S32BG700 prava izbira za vas. Ta monitor vam ponuja 32-palčno UHD 4K ločljivost, ki vam omogoča, da vidite vsako podrobnost na zaslonu. Ne glede na to, ali igrate na konzoli ali računalniku, boste lahko izkoristili HDMI 2.1 priključek, ki podpira do 120 Hz osveževanje pri 4K1. Poleg tega ima monitor tudi FreeSync Premium Pro in G-Sync kompatibilnost, ki zagotavljata gladko in brezhibno sliko brez trganja ali zatikanja.
zaslon: 81,20 cm (32")
ločljivost: 3840 x 2160
vrsta zaslona: IPS
odzivni čas: 1 ms (GtG)
HDR: 400
svetilnost: 350 cd/m2
osveževanje: 144Hz