star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 152171141
S točkami zvestobe do popustov: 103 točk.
Monitor Samsung G90XF Odyssey 3D je vrhunski gaming monitor, ki omogoča 3D-sliko brez očal. Z ločljivostjo 4K UHD je zagotovljen zelo oster, detajliran prikaz. Odzivni čas 1 ms in osveževalna frekvenca 165 Hz pa ščitita pred zakasnitvami, zameglitvami in trganjem slike.
Tehnične podrobnosti
Energijska nalepka https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2236345.pdf
Informacijski list https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2236345_SL.pdf
Velikost zaslona 68,58 cm (27,0")
Ločljivost 3840 x 2160 ( 4K )
Ločljivost dodatno 16:9
Nastavljiv po višini Da
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Da
Zvočniki dodatno 5W x 2-kanalni
Ukrivljen zaslon Ne
Prilagodljivo osveževanje FreeSync Premium
Namen monitorja Gaming
Priključki 2x HDMI, DP, USB hub
Tip matrike IPS
Svetilnost 350 cd/?
Kontrast 1000:1
Odzivni čas 1ms (GTG)
Velikost pike /
Vidni kot 178/178
Hitrost osveževanja Maks. 165Hz
Število barv in barvni gamut 99% (CIE1931)
Nastavljivost zaslona Višina, nagib, pivot
VESA standard 100x100
Barva Srebrna
Energijski razred F
Mere (Š x V x G) 614.1 x 541.5 x 203.3 mm
Mere brez stojala 614.1 x 372.2 x 46.0 mm
Teža 7,5 kg
Dodatne informacije HDR10+ Gaming, AI 3D pretvorba videa
Priloženo Kabel HDMI DP, USB
Garancija v mesecih 24
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta model primeren za igranje najnovejših iger v 4K ločljivosti?
Kako se monitor obnese pri delu z več odprtimi aplikacijami?
Katera povezljivost je na voljo pri tem modelu?
Je ta model primeren tudi za domačo pisarno oziroma delo od doma?
Kako izbrati primerno velikost monitorja za svoje potrebe?
Opis posodobljen: februar 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Podobne akcije
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Samsung G90XF Odyssey 3D, 68,58 cm (27"), 3840 x 2160 (4K UHD), IPS, 350 cd/m2, 2 x HDMI, DP (LS27FG900XUXEN)
5,00 (5 ocen)
Gaming monitor
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
1
Da
165
2 leti
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
Gaming monitor
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
OLED
16:9
0,03
240
2 leti
68,58 cm (27")
IPS
1
165
68,58 cm (27")