Monitor Samunsg S37D804UAU 94 cm (37), 3840 x 2160 4K HD, 16:9, VA, 350 cd/m2, 5 ms, črna
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung S37D804UAU – izjemna 4K jasnost na 37'' za zahtevne profesionalce
- Obsežen 37'' zaslon omogoča učinkovito večopravilnost
- VA panel prinaša globok kontrast in žive barve
- Hitri odzivni čas 5 ms zagotavlja gladko izkušnjo
- Zasnovan za profesionalno in intenzivno uporabo
Zaslon
Diagonala zaslona: 94 cm (37")
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: 4K Ultra HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LCD
Vrsta plošče: VA
Svetlost (tipična): 350 cd/m²
Svetlost zaslona (min.): 280 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Oblika zaslona: Ploska
Kontrastno razmerje: 3000:1
Dinamično kontrastno razmerje (DCR) – ime trženja: Mega Infinity DCR
Največja hitrost osveževanja: 60 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 1,07 milijarde barv
Vidna velikost (vodoravno): 80,8 cm
Vidna velikost (navpično): 45,5 cm
Diagonala zaslona (cm): 92 cm
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): Visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Pokritost sRGB (klasična): 100 %
Storitve
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Profesionalno
Barva izdelka: Črna
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Različica USB vozlišča: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Vrsta USB vhodnega priključka: USB tipa B, USB tipa C
Število rež za prenos podatkov navzgor: 1
Število vhodov USB Type-C za prenos podatkov: 1
Število rež USB-A za prenos v smeri navzdol: 2
Funkcija: Napajanje prek USB-ja
Napajalnik USB do: 90 W
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 1
Različica HDMI: 2.0
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.2
Značilnost: Izhod za slušalke
Funkcija: Vgrajeno KVM stikalo
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.2
omrežje
Funkcija: Ethernet/LAN
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 12 cm
Značilnost: Vrtljivo
Območje kota vrtenja: -30 - 30°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 20°
Funkcija: Slika v sliki
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 37 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 66 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 37 W
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (maks.): 190 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vrsta napajanja: Notranje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Delovni pogoji
Delovna temperatura: 10–40 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 10–80 %
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 823,9 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 250 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 648 mm
Teža (vključno s stojalom): 8,9 kg
Širina (brez stojala): 823,9 mm
Globina (brez stojala): 41,8 mm
Višina (brez stojala): 486,5 mm
Teža (brez stojala): 5,9 kg
Podatki o embalaži
Vrsta stojala: Stoječe HAT
Širina embalaže: 921 mm
Globina embalaže: 604 mm
Višina embalaže: 181 mm