Monitor Samsung S27D604UAU 68,6 cm (27); 16:9, 2560x1440, 16:9,IPS,350cd/m2, 5ms, črna
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung S27D604UAU – več prostora in ostrine za produktivno delo
- Velika 27" diagonala za več odprtih oken
- IPS panel z dobrimi vidnimi koti in barvami
- 2560 × 1440 ločljivost za ostro sliko
- Hitra odzivnost 5 ms za tekoče premikanje
- Primeren za domačo ali pisarniško rabo
Monitor Samsung S27D604UAU 68,6 cm (27") je sodoben zaslon, ki uporabnikom prinaša odlično sliko in napredno funkcionalnost za učinkovito delo ali igranje ter je posebej optimiziran za zahtevne poslovne okolja, napredne gamerje in zahtevne potrošnike. Z visoko ločljivostjo WQHD ter premišljeno izbranimi priključki omogoča udobno in produktivno uporabo tudi v kompleksnejših sistemih delovnih postaj.
Ocena ključnih lastnosti izdelka
| Lastnost | Vrednost | Ocena |
|---|---|---|
| Področje uporabe | Standardna uporaba | 🟢 9.0 |
| Velikost | 68,58 cm (27") | 🟢 9.5 |
| Resolucija | 2560 x 1440 (WQHD) | 🟢 9.5 |
| Tip panela | IPS | 🟢 9.0 |
| Priključek HDMI | Da | 🟢 8.5 |
| Priključek USB-C | Da | 🟢 9.0 |
| Vgrajena priklopna postaja | Da, 90W | 🟢 8.5 |
| Razmerje stranic | 16:9 | 🟢 9.0 |
| Zaslon na dotik | Ne | |
| Ukrivljen zaslon | Ne | |
| Odzivni čas (ms) | 5 | 🟡 7.0 |
| Svetlost (cd/m2) | 350 | 🟢 8.5 |
⚖️ Primerjaj lastnosti z drugimi izdelki po lastni izbiri
Monitor je nadvse primeren za tiste, ki uporabljajo več naprav – ima tako HDMI kot napredni USB-C priključek, ki prek vgrajene 90W priklopne postaje obenem omogoča napajanje prenosnikov, hitro prenašanje podatkov in ostalo povezljivost. Tako lahko z enim kablom naenkrat ustvarite popolno delovno okolje, brez nepotrebne navlake in dodatnih napajalnikov. Poslovni uporabniki bodo cenili zanesljivost priklopa, gamerji pa dobro odzivnost in barvno natančnost.
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD: Quad HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Vrsta plošče: IPS
Svetlost (tipična): 350 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Oblika zaslona: Ploska
Kontrastno razmerje: 1000:1
Dinamično kontrastno razmerje (tržni izraz): Mega kontrast)
Največja hitrost osveževanja: 100 Hz
Vodoravni kot gledanja: 178°
Vodoravni kot gledanja: 178°
Število barv na zaslonu: 1,07 milijarde barv
Diagonala zaslona (cm): 68 cm
Značilnosti: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): Visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Pokritost sRGB (klasična): 99 %
Zmogljivost
Značilnosti: Tehnologija brez utripanja
Oblika
Trg Položaj: Pisarna
Barva izdelka: Črna
Sprednji okvir: Črna
Osnovna barva: Črna
Vrata in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno zvezdišče USB
Različica zvezdišča USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Vrsta vrat USB za prenos v smeri navzgor: USB tipa B, USB tipa C
Število vrat za prenos v smeri navzgor: 2
Število vrat USB tipa B za prenos v smeri navzgor: 1
Število vrat USB tipa C za prenos v smeri navzgor: 1
Število vrat USB tipa A za prenos v smeri navzdol: 3
Značilnost: HDMI
Število vrat HDMI: 1
Različica HDMI: 2.0
Število vrat DisplayPort: 1
Število izhodov DisplayPort: 1
Različica izhoda DisplayPort: 1.4
Različica DisplayPort: 1.4
Značilnost: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
Značilnost: Vgrajeno stikalo KVM
Značilnost: HDCP
Različica HDCP: 2.2
Omrežje
Značilnost: Ethernet/LAN
Ergonomija
Značilnost: Nosilec VESA
Montaža na ploščo Vmesnik: 100 x 100 mm
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (največja): 12 cm
Značilnost: Vrtenje
Kot vrtenja: -92° - 90°
Značilnost: Vrtenje
Območje kota vrtenja: -30° - 30°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -2° - 25°
Značilnost: Slika v sliki
Energija
Razred energetske učinkovitosti (SDR): E
Razred energetske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 20 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 32 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 20 W
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (največja): 160 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna napetost AC: 100 - 120 V
Vrsta napajanja: Notranje
Energijska učinkovitost Lestvica: od A do G
Delovni pogoji
Delovna temperatura: 10–40 °C
Temperaturno območje shranjevanja: 10–80 °C
Teža in dimenzije
Širina naprave (s stojalom): 612,9 mm
Globina naprave (s stojalom): 220 mm
Višina naprave (s stojalom): 556,6 mm
Teža (s stojalom): 6,1 kg
Širina (brez stojala): 612,9 mm
Globina (brez stojala): 41,6 mm
Višina (brez stojala): 367,7 mm
Teža (brez stojala): 3,6 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 687 mm
Globina embalaže: 510 mm
Višina embalaže: 160 mm
Teža embalaže: 7,9 kg
Vrsta embalaže: Škatla
Obseg dobave
Priloženi kabli: AC, USB Type-C, HDMI
Dolžina napajalnega kabla: 1,5 m
Drugo funkcije
Tehnologije, specifične za blagovno znamko: Eye Saver
Garancijska doba: 3 leta
Funkcije: Prilagodljiva slika
Certifikati skladnosti: Oznaka TÜV, Elektromagnetna združljivost (EMC)
Certifikat: Windows 11
Enaa povzetek
Monitor Samsung S27D604UAU z diagonalo 27" in ločljivostjo 2560 x 1440 (QHD) je dobro uravnotežen za potrebe sodobnih pisarniških uporabnikov in vseh, ki jim je pomembna večja preglednost pri delu z več okni ali preglednicami. Zaradi IPS panela in visoke svetilnosti omogoča udobno večurno uporabo, tudi v svetlejših prostorih. Primeren je za standardno poslovno uporabo, delo od doma in večopravilnost; priložnostni uporabniki lahko izkusijo tudi zadovoljivo kakovost slike ob občasnih igrah ali gledanju vsebin.
Za zahtevno kreativno delo, kjer je ključna najvišja barvna natančnost ali za tekmovalni gaming z zelo hitrimi osvežitvami, ta model ni optimalna izbira – vendar zaradi kombinacije QHD pri 27" ostaja dober kompromis za pisarniške scenarije, študij in domačo uporabo.