Monitor Samsung Odyssey G7 S32BG700EU 81,28 cm (32), 3840x2160 (4K UHD), 350cd/m2, 16:9, 1ms, IPS, HDMI, 2xDisplayPort VESA Pivot Speaker 144Hz, črna (LS32BG700EUXEN)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,93 (15 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Enaka ponudba drugega dobavitelja na voljo z dobavo: 10 dni in višjo ceno.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 148166662
S točkami zvestobe do popustov: 51 točk.
Z izjemnim odzivnim časom 1ms in frekvenco osveževanja 144Hz je ta monitor izjemno primeren za igralce, saj zagotavlja gladko in odzivno izkušnjo med igro. Poleg tega je opremljen z VESA Pivot funkcijo, ki omogoča prilagajanje višine in nagiba zaslona po vaših željah. Priključki vključujejo HDMI in 2x DisplayPort, kar omogoča enostavno povezavo z različnimi napravami. Monitor ima vgrajene zvočnike, kar dodatno izboljša multimedijsko izkušnjo brez potrebe po dodatnih zvočnikih.
Tehnične podrobnosti
Specifikacije https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1318288_SL.pdf
Velikost zaslona 81,28 cm (32,0'')
Ločljivost 3840 x 2160 ( 4K )
Ločljivost dodatno 16:9
Nastavljiv po višini Da
Zaslon na dotik Ne
Zvočniki Da
Zvočniki dodatno 2 X 5W
Ukrivljen zaslon Ne
Prilagodljivo osveževanje FreeSync Premium
Prilagodljivo osveževanje dodatno G-Sync
Namen monitorja Gaming
Priključki DP, 2x HDMI, USB Hub, izhod za slušalke, LAN, WI-FI, BT
Tip matrike IPS
Svetilnost 350 cd/m2
Kontrast 1000:1
Odzivni čas 1 ms (GTG)
Vidni kot 178/178
Hitrost osveževanja 144 Hz
Nastavljivost zaslona Tilt, Height, Pivot
VESA standard 100x100
Barva Črna
Energijski razred G
Mere (Š x V x G) 714,6 x 602,6 x 311,1 mm
Mere brez stojala 714,6 x 441,1 x 125,9 mm
Teža 11 kg
Dodatne informacije HDR400
Priloženo Napajalni kabel, Daljinec, DP kabel
Garancija v mesecih 24
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,93 na podlagi 15 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Samsung Odyssey G8 G80SD OLED 81,28 cm (32,0''), 3840 x 2160 (4K UHD), OLED, 250cd/m2, 0,03ms, 240Hz, 2x HDMI, DP, Smart LS32DG802SUXDU
4,93 (15 ocen)
Gaming monitor
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
OLED
Da
Ne
Ne
16:9
0,03
Da
240
2 leti
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
Gaming monitor
81,28 cm (32")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
16:9
1
144
2 leti
68,58 cm (27")
IPS
1
165
81,28 cm (32")