Monitor LG 27BA45QB-B 68,6 cm (27), 2560x1440 (QHD), 16:9 IPS 5 ms 75 Hz HDR10 2 x HDMI DP, Pivot, črna
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG 27BA45QB-B – QHD monitor za natančno delo in zabavo
- Širok IPS pogled za natančne barve iz vseh kotov
- Hitro osveževanje 75 Hz in čas odziva 5 ms za gladko izkušnjo
- Podpora HDR10 izboljša kontrast in barvni razpon
- Priključki HDMI, DisplayPort in pivot funkcija za prilagodljivo nastavitev
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: štirikolesni HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LCD
Vrsta plošče: IPS
Svetlost (najvišja): 350 cd/m²
Svetlost (tipična): 350 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Vrsta merjenja odzivnega časa: GTG (od sive do sive)
Značilnost: Zaslon proti bleščanju
Oblika zaslona: Ploska
Podprte grafične ločljivosti: 2560 x 1440
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja hitrost osveževanja: 75 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 16,7 milijona barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,2331 x 0,2331 mm
Diagonala zaslona (cm): 68,466 cm
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): HDR učinek, visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Barvna globina: 8 bitov
Standard barvnega prostora: sRGB
Pokritost sRGB (klasična): 99 %
Storitve
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
multimedija
Število zvočnikov: 2
Moč RMS: 10 W
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Poslovanje
Barva izdelka: Črna
Značilnost: Brezokvirna zasnova
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Različica USB vozlišča: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Število rež za prenos podatkov navzgor: 1
Število rež USB-A za prenos v smeri navzdol: 2
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 2
Različica HDMI: 2.2
Število priključkov DisplayPort: 1
Število izhodov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.4
Značilnost: Izhod za slušalke
Funkcija: Vgrajeno KVM stikalo
Funkcija: HDCP
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 15 cm
Lastnost: Pivot
Značilnost: Vrtljivo
Območje kota vrtenja: -45 - 45°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 21°
Funkcija: Zaslonski meni (OSD)
Število jezikov OSD: 17
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): D
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 17 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 29 kWh
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50/60 Hz
Vrsta napajanja: Notranje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 613,5 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 250 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 569,7 mm
Teža (vključno s stojalom): 8,1 kg
Širina (brez stojala): 613,5 mm
Globina (brez stojala): 63 mm
Višina (brez stojala): 569,7 mm
Teža (brez stojala): 5,3 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 722 mm
Globina embalaže: 198 mm
Višina embalaže: 547 mm
Teža paketa: 10,7 kg
Vrsta embalaže: Škatla
Obseg dobave
Značilnost: Stojalo vključeno
Priloženi kabli: AC, DisplayPort
Dolžina kabla DisplayPort: 1,8 m
Dolžina napajalnega kabla: 1,8 m
trajnost
Certifikati trajnosti: TCO, ENERGY STAR, EPEAT
Druge funkcije
Tehnologije, specifične za blagovno znamko: Stabilizator črne barve, Super+ ločljivost
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Za igralce monitor ponuja hitro osveževanje 75 Hz in odzivni čas 5 ms, kar pomeni tekoče prikazovanje slike brez zamikov. IPS tehnologija zagotavlja široke vidne kote, zato je primeren tudi za zabavo v večjem krogu ljudi ali sodelovanje na skupnih projektih. Če vas zanima, kako izbrati pravi monitor glede na vaše potrebe, priporočamo naš vodnik za izbiro monitorja, ki pokriva ključne razlike med modeli.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali podpira monitor LG 27BA45QB-B sočasno uporabo več vhodov (HDMI in DP)?
Kako prilagodim višino in orientacijo zaslona?
Je ta monitor primeren tudi za igranje iger?
Zaradi 75 Hz osveževanja in hitrega IPS panela je monitor povsem primeren za nezahtevno ali občasno igranje, medtem ko za profesionalne igralce svetujemo ogled dodatnih nasvetov v našem blogu o izbiri monitorja.