Monitor Dell P2726DEB 27 QHD, USB-C 90W, Video konferenčni, RJ-45, ComfortView Plus
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Dell 27 Video Conferencing Monitor (P2726DEB) je 27-palčni monitor, zasnovan za poslovno uporabo in videokonference. Izkusite več podrobnosti in jasnost v vašem delu. Ta 27-palčni monitor z ločljivostjo 2560 x 1440 QHD vam omogoča učinkovito večopravilnost. Ostanite povezani v katerem koli delovnem prostoru (doma ali v pisarni) ter poenostavite svoj delovni prostor s priključkom USB-C, ki prenaša sliko, podatke in napaja vaš prenosnik z močjo do 90W. Povežite se z ethernetom in številnimi drugimi napravami, kar vam omogočata priključek RJ-45 in USB hub. ComfortView Plus, vgrajena funkcija, ki zmanjša emisijo škodljive modre svetlobe brez žrtvovanja barvne natančnosti, pa bo poskrbela za udobje vaših oči.
Tehnične podrobnosti
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2518504_SL.pdf |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2518504.pdf |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Ločljivost dodatno | (16 : 9) |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 150 mm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Da |
| Zvočniki dodatno | (2x 5W), 2x digitalni mikrofon, 4MP RGB kamera kompatibilna z Windows Hello |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Profesionalni |
| Priključki | 1x USB-C (upstream/DisplayPort 1.4 Alt Mode/napajanje do 90W), 1x HDMI (HDCP 1.4), 1x DP (HDCP 1.4), 1x DP-out, |
| Priključki dodatno | 1x RJ-45, 1x USB 3.2 Gen1 Type-B upstream, 2x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream, |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 350 cd/m2, Low Blue Light |
| Kontrast | 1500 : 1 |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Velikost pike | 0.2331 mm x 0.2331 mm |
| Vidni kot | 178° vertikalno/ 178° horizontalno |
| Hitrost osveževanja | 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 MIO, 99% sRGB |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° do +21°, vodoravni zasuk 90° (swivel), obračanje za 180° (pivot), višina do 150 mm |
| VESA standard | 100 mm x 100 mm |
| Barva | črna / srebrna |
| Energijski razred | F |
| Mere (Š x V x G) | 612.34 mm x 417.78-567,78 mm x 192,28 mm |
| Mere brez stojala | 612.34 mm x 392,58 mm x 60.11 mm |
| Teža | 5,16 kg brez stojala, 7.13 kg s stojalom |
| Dodatne informacije | Auto KVM |
| Priloženo | USB Type-C kabel, DP kabel (DP na DP), napajalni kabel, 1x USB 3.2 Gen1 Type A-to-B upstream kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd
RAHEEN INDUSTRIAL ESTATE Limerick IE
info_emea@dell.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Primerjava lastnosti: Monitorji
