Monitor LG LCD 27BA65QB-B 68,6 cm (27), črne barve USB-C. KVM. Zvezna vezava
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG LCD 27BA65QB-B – 27" WQHD monitor z USB-C in KVM za zahtevne uporabnike
Visoka ločljivost in napredna povezljivost za poslovne okolja in večopravilnost.- Velik 27" (68,6 cm) zaslon za natančno delo
- WQHD (2560 x 1440) za jasne podrobnosti
- USB-C vmesnik za enostavno priključitev
- KVM funkcija za upravljanje več naprav
- Zvezna vezava omogoča razširjeno uporabo
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: Širokokotni štirikolesni HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Vrsta plošče: IPS
Svetlost (najvišja): 350 cd/m²
Svetlost (tipična): 350 cd/m²
Odzivni čas: 5 ms
Vrsta merjenja odzivnega časa: GTG (od sive do sive)
Značilnost: Zaslon z zaščito proti bleščanju
Oblika zaslona: Ploska
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja hitrost osveževanja: 100 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 16,7 milijona barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,2331 x 0,2331 mm
Diagonala zaslona (cm): 68,466 cm
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): HDR učinek, visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Barvna globina: 8 bitov
Standard barvnega prostora: sRGB
Pokritost sRGB (klasična): 99 %
Storitve
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
multimedija
Število zvočnikov: 2
Moč RMS: 10 W
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Poslovanje
Barva izdelka: Črna
Značilnost: Brezokvirna zasnova
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Različica USB vozlišča: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Število vhodnih vrat USB tipa B: 1
Število rež USB-A za prenos v smeri navzdol: 4
Število vhodnih USB-C vrat: 1
Funkcija: Napajanje prek USB-ja
Napajalnik USB do: 65 W
Značilnost: HDMI
Različica HDMI: 2.2
Število priključkov DisplayPort: 1
Število izhodov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.4
Značilnost: Izhod za slušalke
Funkcija: Vgrajeno KVM stikalo
Funkcija: HDCP
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 15 cm
Značilnost: Vrtljivo
Območje kota vrtenja: -45 - 45°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 21°
Funkcija: Zaslonski meni (OSD)
Število jezikov OSD: 17
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): E
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 18 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 31 kWh
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50/60 Hz
Vrsta napajanja: Notranje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 613,5 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 250 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 569,7 mm
Teža (vključno s stojalom): 8,1 kg
Širina (brez stojala): 613,5 mm
Globina (brez stojala): 63 mm
Višina (brez stojala): 569,7 mm
Teža (brez stojala): 5,3 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 722 mm
Globina embalaže: 198 mm
Višina embalaže: 547 mm