Monitor LG UltraGear 45GS95QX-B, 45 ukrivljen OLED, 240 Hz, QHD 3440x1440, 0,03 ms, HDR True Black 400, G-SYNC/FreeSync
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG UltraGear 45GS95QX-B – ukrivljen OLED monitor za vrhunsko gaming izkušnjo
Širok 45-palčni QHD zaslon z izjemno hitrim odzivnim časom ponuja popolno sliko za igre in delo.- Ukrivljen OLED 45" za popolno poglobljenost
- 240 Hz hitrost osveževanja za gladko igranje
- Ločljivost 3440x1440 (UWQHD) za več prostora
- G-SYNC/FreeSync podpora za brezhibno sliko
- HDR True Black 400 za jasne temne detajle
Zaslon
Diagonala zaslona: 114,3 cm (45")
Ločljivost zaslona: 3440 x 1440 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: Širokokotni štirikolesni HD
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Tehnologija zaslona: OLED
Svetlost (tipična): 275 cd/m²
Odzivni čas: 0,03 ms
Značilnost: Zaslon proti bleščanju
Oblika zaslona: Ukrivljena
Kontrastno razmerje: 1500000:1
Največja hitrost osveževanja: 240 Hz
Vodoravni kot gledanja: 178°
Navpični kot gledanja: 178°
Število barv na zaslonu: 1,07 milijarde barv
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): DisplayHDR 400 True Black
Standard barvnega prostora: DCI-P3
Barvna lestvica: 98,5 %
Storitve
Funkcija: NVIDIA G-SYNC
Vrsta NVIDIA G-SYNC: G-SYNC
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
Funkcija: Igralni način
Pametni načini: Varčevanje z energijo
multimedija
Vgrajen avdio dekoder: DTS Headphone:X
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Igre
Barva izdelka: Črna
Značilnost: Osvetljeno stojalo
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: Vgrajeno USB vozlišče
Število rež za prenos podatkov navzgor: 1
Število vhodnih USB-A vrat: 2
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 2
Različica HDMI: 2.1
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica izhoda DisplayPort: 1.4
Značilnost: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 11 cm
Funkcija: Pivot
Značilnost: Vrtljivo
Območje kota vrtenja: -10 - 10°
Značilnost: Nastavitev nagiba
Območje kota nagiba: -5 - 15°
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): F
Razred energijske učinkovitosti (HDR): E
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 46 kWh
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 39 kWh
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50/60 Hz
Vrsta napajanja: Zunanje
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
Koda Evropskega registra izdelkov za energetsko označevanje (EPREL): 1950393
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 992,7 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 457 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 218 mm
Teža (vključno s stojalom): 12,3 kg
Širina (brez stojala): 992,7 mm
Globina (brez stojala): 537,7 mm
Višina (brez stojala): 335,1 mm
Teža (brez stojala): 8,9 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 1143 mm
Globina embalaže: 301 mm
Višina embalaže: 550 mm
Teža paketa: 12,3 kg
Vrsta embalaže: Škatla
Obseg dobave
Značilnost: Stojalo vključeno
Priloženi kabli: DisplayPort, HDMI, napajalni, USB
Značilnost: Priložen napajalnik
Druge funkcije
Država izvora: Kitajska
Tehnologije, specifične za znamko: stabilizator črne barve, križec, način DAS
Funkcija: Števec FPS
Samo za člane LG
Dnevi članov LG so tu!
Svetlejša mega-potopitev
Dokončajte igro na svetlem igralnem monitorju OLED 800R na ogromnem 45-palčnem zaslonu.
Prikaz
45-palčni ultraširokokotni ukrivljeni OLED zaslon QHD
DisplayHDR True Black 400 / DCI-P3 98,5 %
Brez bleščanja in z nizko stopnjo odboja
hitrost
Osveževanje 240 Hz
Reakcijski čas 0,03 ms (GtG)
240 Hz prek DisplayPorta in HDMI-ja
tehnologija
Združljivo z NVIDIA® G-SYNC®
AMD FreeSync Premium Pro
VESA ClearMR
Ukrivljeno
45-palčni 21:9 ultraširokokotni QHD
Raziščite igralno panoramo
Velikost in razmerje sta ključnega pomena:
45 palcev presega 49 palcev
45-palčni zaslon ponuja neverjetno poglobljeno in prijetno izkušnjo gledanja. Uporabna površina zaslona 45 palcev v formatu 21:9 je za 12 % večja od 49 palcev v formatu 32:9 in se ponaša z odlično proporcionalnim razmerjem med navpično in vodoravno stranjo, kar igralcem omogoča, da na prvi pogled zaznajo vsako podrobnost. Poleg tega je razmerje stranic 21:9 idealna izbira za igralce, saj ga večina iger podpira bolje kot razmerje stranic 32:9.
Svetlejši OLED
Briljantnost za
odlična igra
Mikro leča+
Razvoj OLED-a
Eksplozija barv
VESA DisplayHDR True Black 400 s svojimi podrobnimi projekcijami oživi vsak prizor, ne glede na to, ali je svetel ali temen – s kontrastnim razmerjem 1.500.000 : 1 in DCI-P3 98,5 % (tipično).
OLED zaslon s 240 Hz
bliskovito hitri gibi
LG-jev novi monitor UltraGear zagotavlja izjemno hitro hitrost s hitrostjo osveževanja 240 Hz za gladko in tekoče igranje. Igralci se lahko hitro odzovejo na nasprotnike in enostavno ciljajo.
Izjemno kratek reakcijski čas
0,03 ms (GtG)
Zasnova, usmerjena v igralce
Dodajte svoji igri nekaj ostrine
Ne prikazuje ničesar drugega kot tvojo igro
Udobno, a hkrati živahno
DP 1.4 in HDMI 2.1
Izboljšana igralna zmogljivost z OLED zaslonom
Ta monitor lahko prek priključkov DisplayPort in HDMI zagotavlja osveževalno frekvenco do 240 Hz, kar igralcem omogoča, da v celoti uživajo v ločljivosti UltraWide QHD in 240 Hz prek priključkov DisplayPort ali HDMI.