star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Iiyama
Več podobnih: Monitorji Iiyama
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: ac92140478
S točkami zvestobe do popustov: 52 točk.
Iiyama ProLite TF2215MC-B2 – interaktivni FHD IPS monitor za poslovna okolja
Dobro za informacijske točke Primerno za poslovno rabo IPS zaslon za široke kote
  • Full HD ločljivost za jasno sliko in besedila
  • IPS tehnologija omogoča dober prikaz iz vseh kotov
  • Open frame zasnova za enostavno vgradnjo
  • Na dotik občutljiv zaslon za interaktivne aplikacije
  • Primeren za neprekinjeno uporabo v poslovnih prostorih
Penasto tesnilo (8 mm) okoli monitorja zagotavlja brezhibno integracijo in optimalno zaščito pred prahom.
TOUCH TECHNOLOGY - CAPACITIVE
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva koda TF2215MC-B2
EAN koda 4948570116768
Proizvajalec IIYAMA
Tip matrike: IPS LED
Diagonala zaslona: 54,61 cm / 21,5''
Ločljivost: 1920 x 1080 (2.1 megapixel Full HD)
Smer postavitve: ležeče, pokončno, face-up
Senzor na dotik: tehnologija PCAP
10-točkovni dotik, HID
metoda dotika: pisalo, prst, lateks rokavica
vmesnik za dotik: USB
debelina stekla: 6 mm
Velikost točke: 0,24795 mm
Kontrast: 1000:1
Svetilnost: 350 cd/m2, 315 cd/m2 s funkcijo za dotik
Vidni kot: horizontalno / vertikalno: 178°; desno / levo / gor / dol: 89°
Odzivni čas: 14 ms
Video priključki: 1x VGA
1x HDMI
1x DisplayPort
Audio priključki: 1x mini jack
Zvocniki: brez
Poraba: 20,8 W tipična, 1,05 W stand by, 0,32 W izključen
Energijski razred: F
Dimenzije: 520 x 315 x 42,5 mm (Š x V x G)
Masa: 4,4 kg
Barva: črna
Certifikati: CB, CE, TÜV-Bauart, CU, cULus
Vsebina paketa: kabli: napajalni, USB, HDMI, DP
AC adapter, medij z gonilniki za funkcijo na dotik, L-nosilec, zunanji krmilnik
Garancija 36 mesecev
EPREL Št.: 378611
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za katere namene je najprimernejši open frame monitor na dotik?
Ali je mogoče ta monitor uporabljati tudi kot klasičen zaslon na mizi?
Kakšna je prednost IPS panelov pri informacijskih monitorjih?
Ali je ta monitor primeren za prikaz vsebin visoke ločljivosti in podrobnih grafik?
Kaj je priporočljivo preveriti pred vgradnjo monitorja v kiosk ali drugo napravo?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
iiyama corporation Wijkermeerstraat 8, 2131 HA Hoofddorp NL
annie.hsu@iiyama.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,40 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Iiyama ProLite T2438MSC-B1 60,45 cm (23,8"), 1920x1080 (FHD), IPS, 600 cd/m2, 16:9 Touch 5ms HDMI DP USB zvočnik črn
4,80 (5 ocen)
Poslovni monitor
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
Da
5
60
2 leti
Interaktivni zaslon
54,6 cm (21,5")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
16:9
5
60
2 leti
Poslovni monitor
60,45 cm (23,8")
100
3 leta
68,58 cm (27")