interaktivni zaslon HIKVISION LFD DS-D5C75RB/A, 190,5cm (75), 4K 3840 x 2160, 6MS, 60Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,60 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Hikvision
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 176115995
S točkami zvestobe do popustov: 188 točk.
Hikvision LFD DS-D5C75RB/A – velik interaktivni 4K zaslon za sodelovanje
Primerno za sestanke in pouk Zelo velika diagonala (75") Manj primerno za gaming
  • Interaktivna površina podpira sodelovanje več uporabnikov
  • Velik 75" 4K zaslon za jasno vidnost vsebine
  • Učinkovit za delavnice, sestanke in izobraževanja
  • Hitra odzivnost (6 ms) omogoča nemoteno uporabo
  • Široka uporabnost v učilnicah in sejnih sobah
75-palčni interaktivni zaslon 4K EDLA
- UHD 4K zaslon z ločljivostjo 3840 × 2160.
- Zasnova proti bleščanju in blokiranju za zagotavljanje nemotene interakcije.
- Android
- Hitra odzivnost, največ 45-točkovno upravljanje na dotik in nemoteno pisanje.
- Vgrajen čip za omrežno stikalo shrani omrežno stikalo.
- Google certifikat (EDLA)
HIKVISION uradna stran
Panel:
- Debelina stekla: 3,2 mm
- Metoda lepljenja stekla: brez laminacije
Zaslon:
- Velikost zaslona: 75 palcev
- Osvetlitev ozadja: DLED
- Razmak pikslov: 0,14325(V) × 0,42975(V) mm
- Ločljivost: 3840 × 2160 pri 60 Hz
- Svetlost: 400 cd/m2(Tip.)
- Barvna globina: 10 bitov
- Kontrastno razmerje: 5000:1
- Odzivni čas: 6 ms
- Barvna lestvica: 72 % NTSC(CIE1931)(Tip.)
- Hitrost osveževanja: 60 Hz
- Vidni kot: 178°(H)/178°(V)
- Površinska zamegljenost: 25 % zamegljenost
- Območje prikaza: 1650,24 mm x 928,26 mm
- Delovno trajanje: 7*16H
Optični:
- Razmerje stranic: 16 : 9
- Vrsta dotika: infrardeči zaslon na dotik
- Touch Point: 45-točkovni večkratni dotik
- Odzivni čas na dotik: < 6 ms
- Natančnost dotika: ± 1 mm (? 90 % območja dotika)
Vgrajen sistem:
- Operacijski sistem: Android 13.0
- Procesor: štirijedrni Cortex-A76 × 4(2,4 GHz) in štirijedrni Cortex-A55 × 4(1,8 GHz)
- Pomnilnik: 8 GB
- Vgrajeni pomnilnik: 128 GB
- Vrsta plošče: VA
- Različica HDCP: 2.3
- Ločljivost na dotik: 32768 x 32768
- Zmogljivost obdelave: barva zaslona 1,07 G
Notranja funkcija:
- Zvočnik: Vgrajen 2 × 15 W+25 W zvočnik
- Bluetooth: vgrajen modul BLE (Bluetooth Low Energy) podpira Bluetooth 5.1
Vmesnik:
- Video in avdio vhod: HDMI vhod(HDMI 2.0) × 3, VGA vhod × 1, DP vhod(DP 1.2) × 1, avdio vhod × 1
- Video in avdio izhod: HDMI izhod (HDMI 2.0) × 1, avdio izhod × 1, SPDIF izhod × 1
- Nadzorni vmesnik: TOUCH-USB 3.0 × 3, RS232 × 1
- Omrežni vmesnik: LAN (1000 Mbps) × 2, WIFI AP&Station 2.4G/5G
Vmesnik za prenos podatkov:
- USB 3.0 × 4, USB 2.0 × 1, Type-C × 2 (Type-C podpira USB 2.0, DP 1.2 in funkcije polnjenja; stransko polnjenje 15 W, sprednje polnjenje 65 W
moč:
- Poraba v stanju pripravljenosti: ? 0,5 W
- Povprečna poraba: < 150W
Splošno:
- VESA: 800 mm × 400 mm (4 × M8-25 mm)
- Napajanje: 100 do 240 VAC, 50/60 Hz
- Mere izdelka: 1713,2 mm × 1019 mm × 82,5 mm
- Mere paketa (Š × V × G): 1937 mm × 264 mm × 1222 mm
- Neto teža: 50,23 kg
- Bruto teža: 66,62 kg
- NFC: podpira zrcaljenje zaslona s telefoni Android.
Delovno okolje:
- Delovna temperatura: 0 °C do 40 °C (32 °F do 104 °F)
- Delovna vlažnost: 10%~90% RH
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za katera okolja je primeren interaktivni zaslon te velikosti?
Ali lahko zaslon uporabljam kot običajen monitor za računalnik?
Kakšna naj bo optimalna razdalja gledanja za tako velik zaslon?
Ali je zaslon primeren za zahtevne grafične ali video aplikacije?
Kaj je potrebno upoštevati pri montaži takega zaslona?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Hikvision Europe B.V. Dirt Storklaan 3 NL
jinguodong@hikvision.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,60 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
4,60 (5 ocen)
Interaktivni zaslon
190,5 cm (75")
3840 x 2160 (4K UHD)
Drugo
Da
Da
Ne
16:9
Ne
6
60
3 leta
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
Interaktivni zaslon
190,5 cm (75")
3840 x 2160 (4K UHD)
/
Da, 100W
16:9
6,5
/
3 leta
165,1 cm (65")
Drugo
8
60
2 leti
165,1 cm (65")